KULLANIM KOŞULLARI

 

Sürüm Tarihi: 13 Mart 2018

 

This Terms of Use document is written in Turkish. For English translation click here¹

 

GENEL BAKIŞ 

Bu kullanım koşulları yukarıda belirtilen sürüm tarihinden sizin kullandığınız ana kadar geçerlidir. 

 

Bu internet sitesi SECURITURK Elektronik Güvenlik Sistemleri A. Ş. tarafından işletilmektedir. Bu belge  boyunca “Biz”, “Bizi” ve “Bizim” terimleri SECURITURK Elektronik Güvenlik Sistemleri A.Ş. 'e atıfta bulunmaktadır. SECURITURK Elektronik Güvenlik Sistemleri A. Ş. , bu siteden temin edilebilecek tüm bilgi, araç ve hizmetleri de içeren bu İnternet sitesini, kullanıcı, burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmeniz şartıyla sunar.


Sitemizi ziyaret ederek, yazılımımızı indirerek ve / veya bizden bir mal veya hizmet satın alarak, aşağıdaki şartlar ve koşullar ile (“Kullanım Koşulları”, “Gizlilik Politikası”), burada atıfta bulunulan ve / veya bağlantı tarafından kullanılabilen ek koşullar ve politikaları kabul etmiş olursunuz. Bu Kullanım Koşulları, tarayıcı, satıcı, müşteri, satıcı ve / veya içerik katkısı olan kullanıcılar da dahil olmak üzere, sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir.

 

Her İnternet sitesi için geçerli olduğu kadar bizim İnternet Sitemiz için de geçerli olan birinci kural eriştikten hemen sonra (bu siteyi kullanmadan önce) lütfen bu Kullanım Koşullarını dikkatlice okuyun. Sitenin sonraki bir bölümüne erişerek veya kullanarak, bu Kullanım Şartları’na bağlı olmayı kabul edersiniz.  Bu Kullanım Koşulları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul, bu Kullanım Koşulları ile açıkça sınırlandırılmıştır.

Mevcut mağazaya eklenen yeni özellikler veya araçlar da Kullanım Koşullarına tabi olacaktır. Kullanım Koşulları'nın en güncel sürümünü bu sayfadaki herhangi bir zamanda inceleyebilirsiniz. İnternet Sitemize güncellemeler ve / veya değişiklikler göndererek bu Kullanım Koşullarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkımız saklıdır. Değişiklikler için bu sayfayı düzenli olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliğin yayınlanmasını takiben siteye devam ettiğiniz veya siteye erişiminiz, bu değişikliklerin kabul edildiğini gösterir.

 

BÖLÜM 1 - ÇEVRİMİÇİ KULLANIM 

Bu Kullanım Koşulları'nı kabul ederek, en az bir ilde ikamet ettiğinizi beyan edersiniz. Belirli bir adresiniz olduğunu kabul edersiniz.  

Ürünlerimizi yasa dışı veya yetkisiz bir amaçla kullanamazsınız veya hizmetlerimizin kullanımında, yargı alanınızdaki herhangi bir yasayı ihlal edemezsiniz (telif hakkı yasaları dahildir ancak sorumluluklarınız bunlarla sınırlı olmayabilir). Ambargo altındaki ülkeler için Türkiye Cumhuriyet yasalarına bağlı olduğumuzu beyan ve kabul ediyoruz. Çevrimiçi olarak bu ülkelerden gelecek siparişleri reddedeceğimizi bildiririz.   

Herhangi bir solucan veya virüs veya tahrip edici nitelikte herhangi bir kod göndermemelisiniz.

Koşullardan herhangi birine uymama veya T.C. yasalarına uygun olmayan bir talebiniz, üyeliğinizin derhal feshedilmesine yol açacaktır.

 

BÖLÜM 2 - GENEL KOŞULLAR 

Herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi bir kişiye hizmeti reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz.

Elektronik-guvenlik.com içeriğinizin tamamı 2048 bit şifrelenmiş olarak aktarır. Ancak bazı dış bağlantılarla olan iletişimin şifresiz bağlantılar içerebildiğini bilmelisiniz. Kredi kartı bilgileri, ağlar üzerinden aktarım sırasında her zaman şifrelenir.

Sunulan bu ürünlerin ve/veya hizmetlerin herhangi bir bölümünü çoğaltmamayı, çoğalttırmamayı, kopyalamamayı, satmamayı veya sömürmememeyi, internet sitesindeki herhangi bir iletişimin tarafımızdan açık bir yazılı izin olmadan yapılmamasını kabul edersiniz.

Bu sözleşmede kullanılan başlıklar sadece kolaylık sağlamak için dahil edilmiştir ve bu başlıklar, şartları sınırlamayacak veya başka şekilde etkilemeyecektir.

 

BÖLÜM 3 - BİLGİLERİN DOĞRULUĞU, TAMAMLANMASI VE ZAMANI 

Bu sitedeki bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmaması durumunda sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu sitedeki materyaller yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha fazla zaman gerektiren bilgi kaynaklarına da başvurmalısınız. Bu sitedeki içeriğe güvenmek, kendi sorumluluğunuzdadır.

Bu site belirli geçmiş tarihlerde eklenmiş bilgiler içerebilir. Geçmiş tarihli bilgiler, zorunlu olarak geçerli değildir ve yalnızca referansınız için sunulmuştur. Bu sitenin içeriğini istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki değişiklikleri izlemenin sizin sorumluluğunuz olduğunu kabul etmektesiniz.

 

BÖLÜM 4 - SUNULAN YARARLAR VE FİYATLARDA DEĞİŞİKLİKLER 

Ürünlerimiz için fiyatlar haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Herhangi bir zamanda, bildirimde bulunmaksızın sunulan yararları (veya herhangi bir parçasını veya içeriğini) değiştirmek veya devam ettirmek hakkını saklı tutuyoruz.

Verilen teknik destekte herhangi bir değişiklik, fiyat değişikliği, askıya alınması veya sona ermesi durumunda size veya üçüncü taraflara karşı sorumlu olmayacağız.

 

BÖLÜM 5 - ÜRÜNLER VEYA HİZMETLER 

Belirli ürünler veya hizmetler, internet sitesi üzerinden yalnızca çevrimiçi olarak mevcut olabilir. Bu ürünler veya hizmetler sınırlı miktarlarda olabilir ve yalnızca İade Politikamıza (Bölüm 20) göre iade veya değişime tabidir.

Mağazamızda görünen ürünlerimizin renklerini ve resimlerini olabildiğince doğru gösterebilmek için her türlü çabayı gösterdik. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir renk görüntüsünün doğru olacağını garanti edemeyiz.

Ürünlerimizin veya Hizmetlerin satışını herhangi bir kişiye, coğrafi bölgeye veya yargı yetkisine sınırlamak hakkımızı saklı tutarız, ancak zorunluluğumuz yoktur. Bu hakkı duruma göre kullanabiliriz. Sunduğumuz ürün veya hizmetlerin miktarını sınırlama hakkımız saklıdır. Ürünlerin veya ürün fiyatlandırmasının tüm açıklamaları, haber vermeksizin, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değişebilir. Herhangi bir ürünü herhangi bir zamanda durdurma hakkımızı saklı tutarız. Bu sitede sunulan herhangi bir ürün veya hizmetin herhangi bir teklif yasağı varsa geçersizdir.

Tarafınızdan satın alınan herhangi bir ürünün, hizmetin, bilginin veya diğer materyallerin kalitesinin üreticilerin sorumluluğunda olduğunu, firmamızın bu hakları sonuna kadar korumanız konusunda yanınızda olacağını bilmenizi isteriz.

 

BÖLÜM 6 - FATURALAMA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU 

Bize verdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkımızı saklı tutarız. Şahsi karar verme yetkimiz dahilinde, kişi başı, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabına veya aynı kredi kartına ve / veya aynı faturalandırma ve / veya gönderim adresini kullanan siparişlere verilen siparişleri içerebilir. Siparişte değişiklik yapmamız veya iptal etmemiz durumunda, siparişin verildiği tarihte bizde varolan olan e-posta ve / veya fatura adresi / telefon numarası ile iletişime geçerek sizi bilgilendiririz. Bayiler, satıcılar veya distribütörler tarafından oluşturulan siparişleri sınırlama veya yasaklama hakkımızı saklı tutuyoruz.

Mağazamızda yapılan tüm satın alımlar için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgilerini sağlamayı kabul edersiniz. E-posta adresiniz ve kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleriniz dahil olmak üzere hesabınızı ve diğer bilgilerinizi hızlı bir şekilde güncellemeyi kabul edersiniz, böylece işlemlerinizi tamamlayabilir ve gerektiğinde sizinle iletişim kurabiliriz.

Daha fazla ayrıntı için lütfen İade Politikamızı (Bölüm 20) inceleyin.

 

BÖLÜM 7 - OPSİYONEL ARAÇLAR 

Üreticilerin bizlere sunduğu bazı son kullanıcı araçlarına erişiminizi sağlayabiliriz.

Bu tür araçlara “olduğu gibi” herhangi bir garanti, beyan veya şart olmaksızın ve herhangi bir onaylama olmaksızın erişim sağladığımızı kabul ve beyan edersiniz. İsteğe bağlı üçüncü taraf araçlarını kullanımınızdan kaynaklanan veya bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmeyiz. Sitede sunulan isteğe bağlı araçların herhangi bir şekilde kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır ve kendi takdirinize bağlıdır. İlgili üçüncü taraf sağlayıcı (lar) tarafından, hangi araçların sağlandığıyla ilgili şartları bildiğinizden ve onayladığınızdan emin olmalısınız.

Ayrıca, internet sitesi aracılığıyla gelecekte yeni hizmetler ve / veya özellikler sunabiliriz (yeni araçların ve kaynakların serbest bırakılması dahil). Bu yeni özellikler ve / veya hizmetler de bu Kullanım Koşullarına tabi olacaktır.

 

BÖLÜM 8 - ÜÇÜNCÜ TARAFLARA BAĞLANTILAR 

İnternet sitemiz aracılığıyla sunulan belirli içerik, ürün ve hizmetler, üçüncü tarafların malzemelerini içerebilir.

Bu sitedeki üçüncü taraf bağlantılar, bize bağlı olmayan üçüncü taraf İnternet Sitelerine yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğu incelemekten veya değerlendirmekten sorumlu değiliz. Üçüncü taraf materyaller veya İnternet Siteleri veya üçüncü tarafların diğer materyalleri, ürünleri veya hizmetleri için herhangi bir sorumluluk kabul etmeyiz.

Ürün, hizmet, kaynak, içerik veya üçüncü taraf İnternet Siteleriyle bağlantılı olarak yapılan diğer işlemlerin satın alınması veya kullanımı ile ilgili herhangi bir zarar veya ziyandan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafın politikalarını ve uygulamalarını dikkatli bir şekilde inceleyin ve herhangi bir işlem yapmadan önce bunları anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünlere ilişkin şikayetler, iddialar, endişeler veya sorular üçüncü tarafa yönlendirilmelidir.

 

BÖLÜM 9 - KULLANICI GÖRÜŞLERİ, GERİ BİLDİRİM VE DİĞER TESLİMAT 

Eğer bizim isteğimize göre, belirli gönderiler (örneğin yorum girişleri) gönderirseniz veya bizden talep etmeden, çevrimiçi fikirleri, önerileri, teklifleri, planları veya diğer materyalleri çevrimiçi olarak, e-postayla, postayla veya başka bir şekilde gönderirseniz (toplu olarak 'yorumlar'), herhangi bir zamanda, bize ilettiğiniz herhangi bir yorumda, herhangi bir ortamda kısıtlama, düzenleme, kopyalama, yayınlama, dağıtma, tercüme etme ve başka bir şekilde kullanabileceğimizi kabul edersiniz. (1) Herhangi bir yorumu güvenle sürdürmek, (2) herhangi bir yorum için tazminat veya telif ödemek veya (3) herhangi bir yoruma cevap vermek için yükümlülüğümüz yoktur.

Yorumlarınızın, telif hakkı, ticari marka, gizlilik, kişilik veya diğer kişisel veya tescilli haklar da dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmeyeceğini kabul edersiniz. Ayrıca, yorumlarınızın hakaret veya başka bir şekilde hukuka aykırı, küfürlü veya müstehcen materyal içermeyeceğini veya bu Kullanım Koşullarının veya herhangi bir ilgili internet sitesinin çalışmasını herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya başka bir kötü amaçlı yazılım içermeyeceğini kabul edersiniz. Yanlış bir e-posta adresi kullanamazsınız, kendinizden başka biri gibi davranamazsınız ya da herhangi bir yorumun kökenini veya üçüncü tarafları yanlış yönlendiremezsiniz. Yaptığınız yorumlar ve doğruluğu konusunda yalnızca siz sorumlusunuz. Sizin veya herhangi bir üçüncü tarafın gönderdiği yorumlar için hiçbir sorumluluk kabul ve beyan etmeyiz.

 

BÖLÜM 10 - KİŞİSEL BİLGİLER 

Kişisel bilgilerin mağaza aracılığıyla gönderilmesi, Gizlilik Politikamıza tabidir.

 

BÖLÜM 11 - HATA, YOĞUNLUK VE GÖREVLER 

Bazen, sitemizde veya sunduğumuz bilgilerde, ürün açıklamaları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün nakliye ücretleri, geçiş süreleri ve kullanılabilirlik ile ilgili yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler bulunabilir. Herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya ihmalleri düzeltme, bilgileri değiştirme veya güncelleme veya ilgili herhangi bir internet sitesinde yer alan herhangi bir bilginin önceden bildirimde bulunmadan (siparişinizi verdikten sonra dahil olmak üzere) herhangi bir zamanda yanlış olması durumunda siparişleri iptal etme veya karşılıklı görüşme ile değiştirme hakkımız saklıdır.

Yasaların gerektirdiği durumlar haricinde, fiyatlandırma bilgileri de dahil olmak üzere, ilgili herhangi bir internet sitesinde yer alan bilgileri güncellemek, değiştirmek veya açıklığa kavuşturmakla yükümlü değiliz.

 

BÖLÜM 12 - YASAL KULLANIMLAR 

Kullanım Koşulları'nda belirtilen diğer yasaklara ek olarak, siteyi veya içeriğini şu amaçlara hizmet edecek şekilde kullanmak yasaktır: (a) herhangi bir hukuka aykırı amaç için; (b) başkalarının hukuka aykırı eylemlere katılmalarını talep etmek; (c) uluslararası veya ulusal düzenlemeleri, kuralları, yasaları veya yerel düzenlemeleri ihlal etmek; (d) fikri mülkiyet haklarımızı veya başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek, (e) cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnik köken, ırk, yaş, ulusal köken veya engellilik temelinde taciz etmek, kötüye kullanmak, hakaret etmek, zarar vermek, karalamak, iftira atmak, aşağılamak, sindirmek veya ayrımcılık yapmak; (f) yanlış veya yanıltıcı bilgi vermek; (g) ürünlerin/hizmetlerin veya herhangi bir ilgili internet sitesinin, diğer İnternet Sitelerinin veya Internet'in işlevselliğini veya çalışmasını etkileyecek herhangi bir şekilde kullanılabilecek virüsleri veya diğer kötü amaçlı kodları yüklemek veya iletmek; (h) başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek; (i) spam, phishing, tarama veya kazıma; (j) herhangi bir müstehcen veya ahlaksız amaç için;  ilgili herhangi bir internet sitesinin, diğer İnternet Sitelerinin veya Internet'in güvenlik özelliklerini engellemek. Yasaklı kullanımların herhangi birini ihlal ettiği için sunduğumuz hizmeti veya ilgili herhangi bir internet sitesini kullanımınızı sona erdirme hakkımızı saklı tutarız.

 

BÖLÜM 13 - GARANTİLERİN REDDİ; SORUMLULUK SINIRLAMASI 

Üçüncü taraf sunucuları üzerinde çalışan internet sitemizi kullanımınızın kesintisiz, zamanında veya hatasız olacağını garanti etmiyoruz. Bu sitenin size en iyi hizmeti vermesi için üzerimize düşen bütün sorumluluğu yerine getireceğimizi garanti ediyoruz. 

İnternet sitemizin kullanımından elde edilebilecek sonuçların doğru veya güvenilir olması için elimizden gelen bütün gayretin gösterileceğini garanti ediyoruz. Zaman zaman oluşabilecek kesintilerinin en kısa sürede çözümünü garanti edebiliriz. Bunların dışında kalan aksaklıklar için bir garanti vermiyoruz.  

İnternet sitemizin size sunduğu olanakları kullanımınızın ya da kullanılmamasının yalnızca sizin sorumluluğunuzda olduğunu açıkça kabul edersiniz. 

 

BÖLÜM 14 - TAZMİNAT 

Aşağıdakiler dahil olmak üzere herhangi bir zarar karşılığı veya talepte bulunamazsınız: SECURITURK Elektronik Güvenlik Sistemleri A.Ş.  ve dağıtıcılarımız, iştiraklerimiz, ortaklarımız, çalışanlarımız, yöneticilerimiz, acentelerimiz, yüklenicilerimiz, lisans verenlerimiz, servis sağlayıcılar, alt yükleniciler, tedarikçiler ve stajyerlerimizden tazminat istememeyi kabul edersiniz. 

 

BÖLÜM 15 - BÖLÜNEBİLİRLİK 

Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün hukuka aykırı, geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilmesi durumunda, söz konusu hükmün, yürürlükteki yasaların izin verdiği en fazla ölçüde uygulanmasına izin verilemez ve uygulanamaz olan kısım, işbu Koşullar’da yokmuş sayılır. Böyle bir tespit diğer kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez.

 

BÖLÜM 16 - FESİH 

Fesih tarihinden önce yapılan tarafların yükümlülük ve sorumlulukları, bu anlaşmanın feshedilmesinden her türlü amaç için geçerli olur.

Bu Kullanım Koşulları, siz veya tarafımızdan feshedilinceye kadar geçerlidir. Kullanım Koşullarımızı artık kullanmak istemediğinizi veya sitemizi kullanmayı bıraktığınızı bildirerek bu Kullanım Koşullarına tabi olmadığınızı herhangi bir zamanda beyan edebilirsiniz.

Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir şartına veya hükmüne uymaktan vazgeçtiğinizden şüpheliysek, bu sözleşmeyi herhangi bir zamanda haber vermeksizin feshedebiliriz ve tüm tutarlar için sorumlu kalırsınız. Fesih tarihi dahil olmak üzere; ve / veya buna bağlı olarak internet sitemize (ya da herhangi bir kısmına) erişiminizi reddedebiliriz.

 

BÖLÜM 17 - TÜM SÖZLEŞME 

Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hakkını veya hükmünü yerine getirmemesi veya yürürlüğe koymamamız, söz konusu haktan veya hükümden feragat ettiği anlamına gelmez.

Bu Kullanım Koşulları ve bu sitede tarafımızdan ya da sunduğu yararlar ile ilgili olarak yayınlanan tüm politikalar ya da işletim kuralları, sizin ve bizim aramızdaki tüm anlaşmayı ve anlayışı oluşturur ve daha önceki ya da eşzamanlı anlaşmaların, iletişimin ve tekliflerin yerine geçerek site kullanımınızı yönetir. Sizinle aramızda, sözlü veya yazılı olarak (Kullanım Koşullarının önceki herhangi bir sürümü dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) bu Kullanım Koşullarının yorumlanmasında herhangi bir belirsizlik, karşı tarafın lehine yorumlanamaz.

 

BÖLÜM 18 - YÖNETİM HUKUKU 

Bu Kullanım Koşulları ve size sunduğumuz her türlü ayrı anlaşma, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

 

BÖLÜM 19 - ÇALIŞMA KOŞULLARINDA DEĞİŞİKLİKLER 

Çalışma Koşullarının en güncel sürümünü bu sayfada istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. 

İnternet Sitemize güncellemeler ve değişiklikler göndererek bu Kullanım Koşullarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme hakkımızı saklı tutuyoruz. Değişiklikler için İnternet Sitemizi düzenli olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Kullanım Koşullarında yapılan değişikliklerin yayınlanmasını takiben İnternet Sitemize veya sunulan hizmete devam etmeniz veya sitemize erişiminiz, bu değişikliklerin kabul edildiğini gösterir.

 

BÖLÜM 20 - İADE VE İPTAL ŞARTLARI

Elektronik-Guvenlik.com'dan aldığınız veya alacağınız her ürün ve hizmet SECURITURK Elektronik Güvenlik Sistemleri A.Ş.'nin sorumluluğunda olup üretici, ithalatçı veya bu firmaların yetki verdiği servisler kanalıyla garanti altına alınmıştır. Mağazamızdan almış olduğunuz ürünleri ambalajını açmadan, ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde elektronik-guvenlik.com (SECURITURK Elektronik Güvenlik Sistemleri A.Ş.) ile temasa geçerek iade ediniz.

 

Tarafımızdan onay alınmadan gönderilen paketler kargo firmalarından teslim alınmayacaktır.  

SECURITURK ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesini kesinlikle kabul etmemektedir. Müşteri ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmekle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda iade edilen ürün SECURITURK e ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.  SECURITURK üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Kargo ve Teslimat: Elektronik-Guvenlik.com kargo gönderilerinde Türkiye'nin en yaygın kargo şirketleriyle çalışmaktadır. Elektronik-Guvenlik.com dan aldığınız tüm ürünlerimiz ödemenin alınmasını takip eden iş günü içerisinde kargoya verilir.

 

Stok: Siparişiniz sonrasında tarafımızdan kaynaklanmayan herhangi bir stok problemi yaşanırsa, SECURITURK tarafınıza en kısa zamanda bilgi verecek, dilerseniz siparişinizi iptal edecek veya sizin seçeceğiniz muadil bir ürünü adresinize gönderecektir. Siparişle ilgili bir ödeme yapmışsanız bankaların geri iade koşullarında ödeme iadelerini yapacaktır. 

 

BÖLÜM 21 - İLETİŞİM BİLGİLERİ 

 

SECURITURK Elektronik Güvenlik Sistemleri A.Ş.

Telefon:    +90 850 259 30 00

Faks:        +90 216 473 30 00

e-Posta:    bilgi@elektronik-guvenlik.com

Adres:       D-100 Güney Yan Yol No:25 Lapis Han Ofis: 2069 Kartal / İstanbul / Türkiye

 

¹(Our company is not responsible for translation mistakes. If you misunderstand, the Turkish version is valid.)