Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Ses olanakları dünyası

Axis ağ ses sistemleri, çeşitli durumlarda kullanabileceğiniz eksiksiz yüksek kaliteli ses sistemidir:

Olayla tetiklenen duyurular ve doğrudan açıklamalarla tesisinizde güvenliği artırın. Farklı bölgelerde, doğru zamanda ve doğru yerde canlı veya planlı duyurular yapın. Mükemmel ses getiren fon müziğinin kolay ve esnek programlanmasıyla ortam yaratın. Tüm bunlar bir ağ ses sisteminin birçok faydasının tadını çıkarırken. 

Axis Ağ üzerinden çalışan seslendirme sistemleriye güvenlik, genel seslendirme ve arka plan müzik yayını gibi ses içeren tüm uygulamaları yapabilirsiniz.  Analog ses sistemlerinde hoparlörden ses gelmediğini farkettiğiniz ana kadar sistemdeki eksiklerden veya arızalardan haberdar olmazsınız. Oysa ağ ses sisteminde bütün parçalar kontrol yazılımı tarafından denetlenir. Herhangi bir sorun varsa kullanıcının anında haberi olur. 

Ağ Ses Sistemleri

SPA-P100B, Sarkıt Tipi Ağ Hoparlörü (Siyah) SPA-P100B, Sarkıt Tipi Ağ Hoparlörü (Siyah)
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-P100B
SPA-P100B, Sarkıt Tipi Ağ Hoparlörü (Siyah) Wisenet SPA-H100B, tek bir ağ kablosuyla bağlanan hepsi bir arada bir sarkıt tipi hoparlör sistemidir. İnce ayar gerektirmeden kutudan çıktığı anda yüksek kaliteli ses sunmaya hazır. Her bir hoparlörü kendi başına kullanarak programlanmış bir yayın, ark..
SPA-P100W, Sarkıt Tipi Ağ Hoparlörü (Beyaz) SPA-P100W, Sarkıt Tipi Ağ Hoparlörü (Beyaz)
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-P100W
SPA-P100W, Sarkıt Tipi Ağ Hoparlörü (Beyaz) Wisenet SPA-H100W, tek bir ağ kablosuyla bağlanan hepsi bir arada bir sarkıt tipi hoparlör sistemidir. İnce ayar gerektirmeden kutudan çıktığı anda yüksek kaliteli ses sunmaya hazır. Her bir hoparlörü kendi başına kullanarak programlanmış bir yayın, ark..
SPA-H100B, Korna Tipi Ağ Hoparlörü (Siyah) SPA-H100B, Korna Tipi Ağ Hoparlörü (Siyah)
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-H100B
SPA-H100B, Korna Tipi Ağ Hoparlörü (Siyah) Wisenet SPA-H100B, tek bir ağ kablosuyla bağlanan hepsi bir arada bir korna tipi hoparlör sistemidir. İnce ayar gerektirmeden kutudan çıktığı anda yüksek kaliteli ses sunmaya hazır. Her bir hoparlörü kendi başına kullanarak programlanmış bir yayın, arkap..
SPA-H100W, Korna Tipi Ağ Hoparlörü (Beyaz) SPA-H100W, Korna Tipi Ağ Hoparlörü (Beyaz)
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-H100W
SPA-H100W, Korna Tipi Ağ Hoparlörü (Beyaz) Wisenet SPA-H100W, tek bir ağ kablosuyla bağlanan hepsi bir arada bir korna tipi hoparlör sistemidir. İnce ayar gerektirmeden kutudan çıktığı anda yüksek kaliteli ses sunmaya hazır. Her bir hoparlörü kendi başına kullanarak programlanmış bir yayın, arkap..
SPA-C100B, Tavana Gömme Tip Ağ Hoparlörü SPA-C100B, Tavana Gömme Tip Ağ Hoparlörü
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-C100B
SPA-C100B, Tavana Gömme Tip Ağ HoparlörüSPA-C100B Tavana Gömme Tip Ağ Hoparlörü, sesleri akıllı ve kolay hale getirir ve çok sayıda yeni olanak sunar. Hoparlörler arka plan müziği ve perakende mağazalarında canlı ve planlı duyurular için mükemmeldir.Ana Özellikler Çıkış Seviyesi: +6dBV ± 3dBFr..
SPA-C100W, Tavana Gömme Tip Ağ Hoparlörü SPA-C100W, Tavana Gömme Tip Ağ Hoparlörü
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-C100W
SPA-C100W, Tavana Gömme Tip Ağ HoparlörüSPA-C100W Tavana Gömme Tip Ağ Hoparlörü, sesleri akıllı ve kolay hale getirir ve çok sayıda yeni olanak sunar. Hoparlörler arka plan müziği ve perakende mağazalarında canlı ve planlı duyurular için mükemmeldir.Ana Özellikler Çıkış Seviyesi: +6dBV ± 3dBFr..
SPA-W100B, Kabin Tipi Ağ Hoparlörü SPA-W100B, Kabin Tipi Ağ Hoparlörü
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-W100B
SPA-W100B, Kabin Tipi Ağ Hoparlörü Wisenet SPA-W100B, tek bir ağ kablosuyla bağlanan hepsi bir arada bir hoparlör sistemidir. İnce ayar gerektirmeden kutudan çıktığı anda yüksek kaliteli ses sunmaya hazır. Her bir hoparlörü kendi başına kullanarak programlanmış bir yayın, arkaplan müziği(BGM) vey..
SPA-W100W, Kabin Tipi Ağ Hoparlörü SPA-W100W, Kabin Tipi Ağ Hoparlörü
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-W100W
SPA-W100W, Kabin Tipi Ağ Hoparlörü Wisenet SPA-W100W, tek bir ağ kablosuyla bağlanan hepsi bir arada bir hoparlör sistemidir. İnce ayar gerektirmeden kutudan çıktığı anda yüksek kaliteli ses sunmaya hazır. Her bir hoparlörü kendi başına kullanarak programlanmış bir yayın, arkaplan müziği(BGM) vey..
SPA-M1000, Ağ Ses Sistemi Mikrofonu SPA-M1000, Ağ Ses Sistemi Mikrofonu
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-M1000
SPA-M1000, Ağ Ses Sistemi Mikrofonu SPA-M1000, Wisenet ağ hoparlörlerini eksiksiz bir acil anons sistemine dönüştürmenin akıllı ve kolay bir yolunu sunan hepsi bir arada bir ağ mikrofonudur. SPA-M1000, tek bir ünitede eksiksiz, iki yönlü bir mikrofondur. En kaliteli kaz boynu mikrofonu, yapıla..
SPA-S1000, Wisenet Ses Yönetim Sunucusu SPA-S1000, Wisenet Ses Yönetim Sunucusu
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-S1000
SPA-S1000, Wisenet Ses Yönetim Sunucusu IP Ses Sunucusu, web arayüzünde yönetime hazır olarak gelir. Büyük ağ ses kurulumlarının kolay ve uzaktan yönetimini sağlar. Ses cihazlarının sistem kurulumu, bölge yönetimi, ses içerik yönetimi, ses programlama gibi tüm ses sisteminizin kontrolünü ele alan v..
SPA-D1000, IP Ses Modülü SPA-D1000, IP Ses Modülü
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-D1000
SPA-D1000, IP Ses Modülü Ağ sesinin tüm avantajları Kolay kurulum için PoE SIP standartdı Diğer BT sistemleri ile kolay entegrasyon Wisenet SPA-D1000, analog ve ağ ses sistemlerini bağlayan ve birleştiren akıllı ve kolay bir çözümdür. Ağ ses sisteminizdeki kanyaklardan analog hoparlörleri..
Marka: AXIS Modeli: Axis C8033
C8033, AXIS Ağ Ses Köprüsü Ağ sesinin tüm avantajları Kolay kurulum için PoE Açık standartlara göre Diğer BT sistemleri ile kolay entegrasyon AXIS C8033 Ağ Ses Köprüsü, analog ve ağ ses sistemlerini bağlayan ve birleştiren akıllı ve kolay bir çözümdür. Axis ağ müzik sisteminizdeki a..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)