Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız


El Tipi Metal Dedektörlerini bu kategoride bulabilirsiniz. 

El Tipi Metal Dedektörleri

Marka: Thruscan Modeli: TS-DXX
TS-DXX, El Tipi Metal Dedektörü Duyarlılık : Cihaz, hassasiyet ayar düğmesi, uyarı sinyalinin duyulmadığı eşik noktasına ayarlandığında en hassas konumdadır. Saat yönünün tersine çevrildiğinde hassasiyet azalır. Hassasiyet ayarlandığında 1 YTL madeni para 20 cm den, 9 mm mermi (uzun) 15 cm den, ..
TS-DX, El Tipi Metal Dedektörü
Çok Satılan Sorunuz
Marka: Thruscan Modeli: TS-DX
TS-DX, El Tipi Metal Dedektörü Algılanacak nesne                  Minimum algılama mesafesi : 9 mm MKE Tabanca               17 cm AM 7 (NILECJ Metali)            13 cm AN 7 (NIL..
M7, El Tipi Metal Dedektörü
Üretimi Sonlandırıldı
Marka: Newin Modeli: NEV-M7
M7, El Tipi Metal Dedektörü Orta büyüklükteki tabanca için 23cm, bıçak için 15cm, metal anahtar için 12.5cm, tıraş bıçağı için 7.5cm, toplu iğne için 2.5cm algılama mesafesi. Otomatik çalışmaya geri dönme, led ile pil uyarısı gibi özellikleri de barındırır. Pil değişimi için herhangi bir a..
Marka: Garrett Modeli: M-42
M42, El Tipi Metal Dedektörü YÜKSEK HASSASİYET; Tespit edilmek istenilen nesnelerin silah harici fünye ve pil gibi küçük parça olabileceği ve mevsimsel (kış) giyim farkları da dikkate alındığında düşük hassasiyetli dedektörlerin algılama mesafesi dışında kalma riski çok yüksektir. Superscanner il..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)