Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Yangın alarm Sirenler ve Uyarı Işıkları (Flaşörler)  bu kategoride bulabilirsiniz.  

Sirenler ve Uyarı Işıkları(Flaşörler)

ROLP-R-LX-W-RF, Flaşörlü Yangın Alarm Sireni ROLP-R-LX-W-RF, Flaşörlü Yangın Alarm Sireni
Yeni
Marka: Bosch Modeli: ROLP-R-LX-W-RF
ROLP-R-LX-W-RF, Flaşörlü Yangın Alarm SireniLX Flaşörlü Sirenler sesli alarmın yanında görsel alarm cihazının da gerekli olduğu çift kullanım uygulamaları içindir.Cihaz, EN54-23 tarafından belirlenen gerekli aydınlatmayı sağlama amaçlı benzersiz bir mercek tasarımına sahiptir. Yanıp sönme hızı ve dü..
Marka: Bosch Modeli: ROLP-R-LX-W-WF
ROLP-R-LX-W-WF, Flaşörlü Yangın Alarm SireniLX Flaşörlü Sirenler sesli alarmın yanında görsel alarm cihazının da gerekli olduğu çift kullanım uygulamaları içindir.Cihaz, EN54-23 tarafından belirlenen gerekli aydınlatmayı sağlama amaçlı benzersiz bir mercek tasarımına sahiptir. Yanıp sönme hızı ve dü..
Marka: Horing Lih Modeli: AH-03127-BS
AH-03127-BS, Flaşörlü Yangın İhbar SireniAna Özellikler24VDC Çalışma GerilimiKompakt, dayanıklı ve bakım gerekmezKötü çevre koşulları için uygunEntegre LED ile kombine sesli-ışıklı uyarı cihazı..
Marka: Bosch Modeli: FNM-320LED-SRD
FNM-320LED-SRD, Flaşörlü Yangın İhbar SireniAna Özellikler112 dB(A) maksimum ses düzeyiKompakt, dayanıklı ve bakım gerekmezKötü çevre koşulları için uygunEntegre LED ile kombine sesli-ışıklı uyarı cihazı ..
VTB-32-DB-W, Flaşörlü Yangın Alarm Sireni
Çok Satılan
Marka: Cranford Modeli: VTB-32-DB-W
VTB-32-DB-W, Flaşörlü Yangın Alarm SireniStandart olarak Kırmızı veya Sarı lens düzenlemeleriyle sunulmaktadır.Ton ve ses seviyesi PCB üzerindeki dip anahtarları ile seçilir. Gerekirse, üçüncü bir kablonun kullanılması, seçilen tonu geçersiz kılmak için ikinci bir aşama alarmının devreye sokulmasını..
MSS-400-LSN-SA, Soket Tabanlı Siren, LSN Besleme
Stokta Yok
Marka: Bosch Modeli: MSS-400-LSN-SA(RED)
Bosch Soket Tabanlı Adreslenebilir Siren (Kırmızı)Ana Özellikler Sound level up to 100 dB (A)Modern design, durable, compact typeDesigned for operating voltages from 9 VDC to 28 VDCHigh reliability and long service lifeChoose from 11 different tones (including DIN tone)For surface and flush moun..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)