Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız


Özellikle yangın ihbar sistemlerinden aldıkları alarm bilgileriyle tuttukları kapıyı serbest bırakıp yangının daha farklı alanlara yayılmasını engellemek amacıyla tasarlanmışlardır. Kapıları açık tutmak ve bir olay sonrasında serbest bırakmak gereken tüm işlemlerde kullanılabilirler. 

Elektromanyetik Kapı Tutucular

GD-900F, Manyetik Kapı Tutucu, 24VDC, Yer Tipi
Yeni
Marka: Gianni Modeli: GD-900F
GD-900F, Manyetik Kapı Tutucu, 24VDC, Yer Tipi Kapı tutucusu, büyük ölçekli binalarda, yangın merdiveni kapıları arasına monte edilen bir güç kaynağından enerji alan, arıza emniyetli bir ünitedir. Yangın önleme sistemi bir yangın alarmı veya acil durum tespit ettiğinde, kapı kapatıcının kapıyı ka..
Marka: YLI Modeli: YD-603
YD-603, Duvar Montaj Tipi Manyetik Kapı Tutucu YD-603,Duvara monte edilen bir kapı tutucudur. Düşük güç tüketimi özelliği, onu daha çevre dostu ve daha dayanıklı hale getirir. Test için yerleşik serbest bırakma düğmesi ve yerleşik MOV ters akım koruması barındırır.ÖzellikDeğerlerÖlçüler88x88x27(mm)..
GD-870S, Beyaz Gövdeli, Duvar Tipi Kapı Tutucu, 24VDC GD-870S, Beyaz Gövdeli, Duvar Tipi Kapı Tutucu, 24VDC
Çok Satılan
Marka: Gianni Modeli: GD-870S
GD-870S, Beyaz Gövdeli, Duvar Tipi Kapı Tutucu, 24VDC​  ..
GD-830S, Manyetik Kapı Tutucu, 24VDC, Duvar Tipi
Çok Satılan Sorunuz
Marka: Gianni Modeli: GD-830S
GD-830S, Manyetik Kapı Tutucu, 24VDC, Duvar Tipi..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)