Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız


Karbonmonoksit Alarm Sistemleri'nin temel amacı ortamdaki karbonmonoksit yoğunluğunun insan sağlığı için tehlikeli düzeye ulaşmadan haber verilmesini sağlamaktır. Karbonmonoksit özellikle yanmanın iyi gerçekleşmediği ortamlarda üretilir. Algılama ev tipi kullanımlarda tek bir dedektörle sağlanabildiği gibi alarm sistemlerine entegre de çalışabilmektedirler.

Karbonmonoksit, özellikle arabaların egzozlarında yoğunca bulunmaktadır. Bu nedenle alışveriş merkezlerinin otoparkları gibi egzoz gazına sürekli maruz kalan noktaların kontrol altında tutulmaları gerekmektedir. Bunun için de geniş alanlarda algılama yapabilen karbonmonoksit alarm sistemleri kurulmalıdır. Karbonmonoksit sistemlerinde algılama kimyasal olarak yapılır. Bu nedenle algılayıcıların içindeki kimyasalların ömürlerine dikkat edilmeli ve sistemleri üreticilerinin belirttiği tarihten önce yenilenmelidir.

Karbonmonoksit Alarm Sistemleri

ROLP-R-LX-W-RF, Flaşörlü Yangın Alarm Sireni ROLP-R-LX-W-RF, Flaşörlü Yangın Alarm Sireni
Yeni
Marka: Bosch Modeli: ROLP-R-LX-W-RF
ROLP-R-LX-W-RF, Flaşörlü Yangın Alarm SireniLX Flaşörlü Sirenler sesli alarmın yanında görsel alarm cihazının da gerekli olduğu çift kullanım uygulamaları içindir.Cihaz, EN54-23 tarafından belirlenen gerekli aydınlatmayı sağlama amaçlı benzersiz bir mercek tasarımına sahiptir. Yanıp sönme hızı ve dü..
Marka: Bosch Modeli: ROLP-R-LX-W-WF
ROLP-R-LX-W-WF, Flaşörlü Yangın Alarm SireniLX Flaşörlü Sirenler sesli alarmın yanında görsel alarm cihazının da gerekli olduğu çift kullanım uygulamaları içindir.Cihaz, EN54-23 tarafından belirlenen gerekli aydınlatmayı sağlama amaçlı benzersiz bir mercek tasarımına sahiptir. Yanıp sönme hızı ve dü..
Marka: Horing Lih Modeli: AH-03127-BS
AH-03127-BS, Flaşörlü Yangın İhbar SireniAna Özellikler24VDC Çalışma GerilimiKompakt, dayanıklı ve bakım gerekmezKötü çevre koşulları için uygunEntegre LED ile kombine sesli-ışıklı uyarı cihazı..
VTB-32-DB-W, Flaşörlü Yangın Alarm Sireni
Çok Satılan
Marka: Cranford Modeli: VTB-32-DB-W
VTB-32-DB-W, Flaşörlü Yangın Alarm SireniStandart olarak Kırmızı veya Sarı lens düzenlemeleriyle sunulmaktadır.Ton ve ses seviyesi PCB üzerindeki dip anahtarları ile seçilir. Gerekirse, üçüncü bir kablonun kullanılması, seçilen tonu geçersiz kılmak için ikinci bir aşama alarmının devreye sokulmasını..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)