Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Ağ Üzerinde Çalışan Seslendirmenin Tüm Avantajları

  • Kolay kurulum için PoE
  • Açık standartlara göre
  • Diğer BT sistemleri ile kolay entegrasyon
  • Network audio interfaces are a smart and easy solution that connects and combines analog and network audio systems. You can make music broadcasts and announcements through your analog speakers from the sources in your network sound system. And you can add analog speakers to the network audio system. This means you can reap the many benefits of network audio while maintaining the value of your investment in analog audio equipment.


 

Ağ Ses Köprüsü

SPA-D1000, IP Ses Modülü SPA-D1000, IP Ses Modülü
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-D1000
SPA-D1000, IP Ses Modülü Ağ sesinin tüm avantajları Kolay kurulum için PoE SIP standartdı Diğer BT sistemleri ile kolay entegrasyon Wisenet SPA-D1000, analog ve ağ ses sistemlerini bağlayan ve birleştiren akıllı ve kolay bir çözümdür. Ağ ses sisteminizdeki kanyaklardan analog hoparlörleri..
Marka: AXIS Modeli: Axis C8033
C8033, AXIS Ağ Ses Köprüsü Ağ sesinin tüm avantajları Kolay kurulum için PoE Açık standartlara göre Diğer BT sistemleri ile kolay entegrasyon AXIS C8033 Ağ Ses Köprüsü, analog ve ağ ses sistemlerini bağlayan ve birleştiren akıllı ve kolay bir çözümdür. Axis ağ müzik sisteminizdeki a..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)