Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız


Yönlendirme kapısı olarak da adlandırılan bir turnike, bir kişinin aynı anda geçmesine izin veren bir kapı şeklidir. Ayrıca, tek yönlü insan trafiğini zorlamak için de yapılabilir ve ek olarak, geçişi yalnızca yazı tura, bilet, bilet vb. Ekleyen kişilere sınırlayabilir.

Geçiş kontrol sistemi turnikelerini bu kategoride bulabilirsiniz.  

Turnikeler

SGA-M300, Geçiş Kontrol Sistemleri için Vücut Ateşi Ölçer SGA-M300, Geçiş Kontrol Sistemleri için Vücut Ateşi Ölçer
Sorunuz
Marka: OEM Modeli: SGA-M300
SGA-M300, Geçiş Kontrol Sistemleri için Vücut Ateşi ÖlçerSGA-M300 Temassız Vücut Isısı Ölçümü ve Giriş Kontrol cihazı geçiş kontrol sistemi okuyucularının bağlanabileceği bir ateş ölçme sistemidir. Wiegand arabirimine sahip okuyucular SGA-M300’e doğrudan bağlanır. Kullanıcı bileğini veya avuç i..
Marka: Tansa Modeli: SG-112
SG-112, Serbest Geçiş Turnikesi SG-112 turnikelerde gövde de AISI 304 kalite paslanmaz çelik kullanılmıştır. Dahili ve harici mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Personel, engelli ve malzeme geçişlerinde kullanılması amacı ile tasarlanmıştır. İstenildiğinde pleksiglass veya cam kanat üzerine “d..
Marka: Tansa Modeli: LTF-213D
LTF-213D, Elektrostatik Boyalı İkili Boy Turnike Turnike iç ve dış mekanlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Ancak aşırı nem ortamında veya çok tozlu bölgelerde çalıştırılacaksa siparişte belirtilmek şartıyla opsiyonel olarak çözüm üretilir. Turnikeler tek veya çift yönlü geçiş yapabilir. Bu geçi..
Marka: Tansa Modeli: SG-WMC
SG-WMC, Serbest Geçiş Turnikesi Personel, engelli ve malzeme geçişlerinde  kullanılması amacı ile tasarlanmıştır. İstenildiğinde pleksiglass veya cam kanat üzerine “dur”, “geç” ve “engelli” işaretleri eklenir. Motorlu küpeşteler 220 Vac ile çalışır.Dahili gerilimi 24 Vdc dir. Küpeştenin açıl..
Marka: Tansa Modeli: LTT-303S
LTT-303S, İki Ayaklı Yarım Boy Paslanmaz Turnike LTT 303S diğer modellere göre daha ince kasası sayesinde kısıtlı alanlarda daha fazla sayıda turnikeden yararlanabilmeyi sağlamak amacı ile üretilmiştir. Üzerine proximity, manyetik veya biometrik okuyucular kolayca entegre edilebilmektedir. Dah..
Marka: Tansa Modeli: LTOP-101
LTOP-101, Hızlı Geçiş Turnikeleri LTOP 101 Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LTOP 101 Hızlı Geçiş Turnikelerinde mimar ve dekoratörlere çok değişik sü..
Marka: Tansa Modeli: LTT-303
LTT-303, İki Ayaklı Yarım Boy Paslanmaz Turnike Turnike iç ve dış mekanlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Ancak aşırı nem ortamında veya çok tozlu bölgelerde çalıştırılacaksa siparişte belirtilmek şartıyla opsiyonel olarak çözüm üretilir. Turnikeler tek veya çift yönlü geçiş yapabilir. Bu geçiş..
Marka: Tansa Modeli: LTOP-111
LTOP-111, Hızlı Geçiş Turnikeleri LTOP 111 Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LTOP 111 Hızlı Geçiş Turnikelerinde mimar ve dekoratörlere çok değişik sü..
Marka: Tansa Modeli: LTF-213
LTF-213, Elektrostatik Boyalı Boy Turnike Turnike iç ve dış mekanlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Ancak aşırı nem ortamında veya çok tozlu bölgelerde çalıştırılacaksa siparişte belirtilmek şartıyla opsiyonel olarak çözüm üretilir. Turnikeler tek veya çift yönlü geçiş yapabilir. Bu geçişler ko..
Marka: Tansa Modeli: LTF-113D
LTF-113D, Elektrostatik Boyalı İkili Boy Turnike​ Turnike iç ve dış mekanlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Ancak aşırı nem ortamında veya çok tozlu bölgelerde çalıştırılacaksa siparişte belirtilmek şartıyla opsiyonel olarak çözüm üretilir. Turnikeler tek veya çift yönlü geçiş yapabilir. Bu geç..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)