Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Bankacılık Çözümleri

Büyük Ölçekli Şube Yönetimi ve Sistem Güvenliği Sağlanmış Bir Çözüm

Güvenlik, video gözetim sistemlerinin nispeten erken bir tarihte sunulduğu bankacılık sektöründe her zaman çok dikkate alınmıştır. Eski analog sistemler hala çok sayıda banka şubesinde kurulu olduğu ve çalıştığı için, ağ tabanlı, yüksek çözünürlüklü video gözetim sistemlerine en geç geçiş ihtiyacı artmaktadır. Hanwha Techwin çok çeşitli CCTV ürünleri sunuyor
Böylece müşteriler eski bir sistemden son teknoloji ürünü sisteme kolayca geçiş yapabilirler. CCTV ürünlerine ek olarak, bankalar tarafından kullanılan diğer güvenlik sistemleriyle entegre etmek için kullanılabilen olağanüstü ölçeklendirilebilirliğe sahip esnek sistemler de sunuyoruz. Ürünlerimiz, çeşitli dallarda kurulan ekipmanı hızlı ve kolay bir şekilde yönetmek için araçlar aracılığıyla mükemmel yönetilebilirlik sağlar.

Temel Özellikler

Ürün Çeşitliliği
Analog-ağ kameraları
4-16 kanallı depolama cihazları
Bankaya özgü VMS
Esnek Sistem Entegrasyonu
Mevcut ekipmanlar için arabirim
Diğer sistemlerle entegrasyon arabirimi
Hiyerarşik yapıyla mükemmel ölçeklenebilirlik
Özelleştirilmiş İşlevler
Büyük ölçekli ekipman yönetimi
Banka BT altyapıları ile uyumlu arayüz
Mükemmel güvenlik
     

Kullanım Senaryoları

 
Şubelerde suç önleme
Her mimariye hitap eden çeşitteki ürünlerle yüksek kaliteli video kanıtı sağlayın
- Küçük gövdeli, yüksek çözünürlüklü kameralar, banka müşterilerinin rahatsızlıklarını en aza indirir. Bu ek olarak her türlü aydınlatma koşulunda yüksek kaliteli görüntüler sunar.
Uyumlu Ürünler

ATM'ler için Özel Ürünler
ATM'ye özgü kompakt kameralar, balık gözü kameraları ve entegre POE depolama cihazları
- Özel, kompakt ATM kameralar ve entegre POE kayıt cihazları, çeşitli görüntü analizi ve ATM olay-bağlama yetenekleri ile şüpheli aktiviteye erken müdahaleyi mümkün kılar.
Uyumlu Ürünler

ATM

Olağanüstü Güvenlik ile Banka BT Altyapılarıyla Uyumlu Arayüz
Bilindik siber güvenlik araçları güvenlik sistemine entegre 
- Wisenet ürünleri bilindik siber güvenlik araçlarının önemli bir kısmını sağlar. Bu sayede kullanıcılar IP kısıtlama, açık tabanlı sertifika kullanımı, fiziksel ağ ayrımı, VPN, Kullanıcı Hesabı Engelleme, Arabellek Taşması Koruması, 802.1x Sertifika Tabanlı Erişim Kontrolü gibi araçlarla sistemlerinin güvenliğini sağlayabilirler. 
Uyumlu Ürünler

Banka BT altyapısı ile uyum ve mükemmel güvenlik

Banka BT altyapısı ile uyum ve mükemmel güvenlik

Büyük Miktardaki Ekipmanın Merkezi Yönetimi
Kullanılan Ekipman miktarı arttıkça yönetiminin de düşünülmesi gerekir. 
-Kullanıcı arayüzü, bir sistemin genel durumunun kolayca izlenmesini sağlayarak, video gözetim sistemlerinin en uygun seviyede çalışmasını sağlar. Ayrıca şubelerdeki videolar, ağ bant genişliği ve banka şubeleri arasındaki tıkanıklıklar göz önüne alındığında, iş saatleri dışında otomatik olarak merkeze yedeklenmektedir. Wisenet ürünleri çok şubeli ve yüksek miktarda ekipmanı olan kullanıcıların sistem ayarlarını ve yapısını kolayca yönetmelerini sağlayan arabirimler sunar. 
Uyumlu Ürünler