Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız


Akıllı Trafik Yönetim Sistemi

Video gözetim sistemleri uzmanı Hanwha Techwin ve video analiz uzmanı FF Group trafiğin kontrolü amacıyla uzmanlıklarını birleştirerek aşağıdaki ürünleri ortaya çıkardılar. Bu ürünlerle yapabilecekleriniz;

 • Otoparklardaki giriş çıkışları kontrol altında tutmak.
 • Geniş çaplı şehir izleme sistemleriyle şehri güvende tutmak
 • Otoyollarda plaka tanıma
 • Ortalama seyahat zamanı
 • Trafik yoğunluk raporlaması
 • Hız analizi
 • Otoyol Isı haritası
 • Yerli yabancı plaka analiziyle ziyaretçi ölçümü
 • Otobüs şeritlerinin denetimi
 • Şüpheli araç tespiti
 • Asla girmedi / asla çıkmadı bilgisi
 • Kural dışı park

Yukarıda sayılan analiz işlevleri için Hanwha Techwin kamerayı sunarken FF Group kamera içerisine gömülü ve sunucu üzerinde çalışan plaka okuma yazılımlarını geliştirmiştir. Ek olarak kameranın görüntüsü üzerinden diğer analizleri de çalıştırmak mümkündür. 

Wisenet Plaka Tanıma Kameraları
Tüm Avrupa plaka formatlarında etkin bir şekilde plaka tanıma çözümünü sunan FF Group ile geliştirilen ANPR uygulaması, iki yüksek tanımlı Wisenet kamera olan SNO-6095RH / FNP ve XNO-6120R / FNP ile entegre edilmiştir. Uygulama, kullanıcının geçişleri (bir kamera başına 3 satır) izlemesine, suçu önlemesine ve sonuçlarını kaydetmesine izin vermektedir. Sadece kamerayla plakayı tanımak, otopark bariyerini açtırmak. Kamera üzerine Kara Liste ve Beyaz Listeler oluşturulabilmektedir.  


       

Otopark / Trafik Kontrol Yazılımları & Kameraları

Marka: WISENET Modeli: FFG-RW-1CH
FFG-RW-1CH, 1 Kanal RoadWatch LisansıFFG-RW-1CH, X Serisi kameralara yüklemek üzere hazırlanmış RoadWatch uygulamasının 1 kanallık lisansıdır. Bu lisanslı alarak varolan X serisi kameralarınıza RoadWatch akıllı trafik izleme işlevlerini kazandırabilirsiniz. Road Watch ANPR'nin TEMEL YARARLARIAN..
Marka: WISENET Modeli: NPS-32
NPS-32, 32 Kanal Plaka Tanıma Yazılımı NPS-32, 32 Kameradan gelen görüntüleri işleyerek içindeki plakaları tespit edip çıkarabilen bir bilgisayar yazılımıdır. Bilgisayar üzerinden bariyer açma gibi işlevleri de gerçekleştirebilen NPS serisi yazılımlar geçiş izni verilenler listesi, kara..
Marka: WISENET Modeli: NPS-16
NPS-16, 16 Kanal Plaka Tanıma Yazılımı NPS-16, 16 Kameradan gelen görüntüleri işleyerek içindeki plakaları tespit edip çıkarabilen bir bilgisayar yazılımıdır. Bilgisayar üzerinden bariyer açma gibi işlevleri de gerçekleştirebilen NPS serisi yazılımlar geçiş izni verilenler listesi, kara..
Marka: WISENET Modeli: NPS-8
NPS-8, 8 Kanal Plaka Tanıma YazılımıNPS-8 8 Kameradan gelen görüntüleri işleyerek içindeki plakaları tespit edip çıkarabilen bir bilgisayar yazılımıdır. Bilgisayar üzerinden bariyer açma gibi işlevleri de gerçekleştirebilen NPS serisi yazılımlar geçiş izni verilenler listesi, kara liste gibi uygulam..
Marka: WISENET Modeli: NPS-4
NPS-4, 4 Kanal Plaka Tanıma Yazılımı NPS-4 4 Kameradan gelen görüntüleri işleyerek içindeki plakaları tespit edip çıkarabilen bir bilgisayar yazılımıdır. Bilgisayar üzerinden bariyer açma gibi işlevleri de gerçekleştirebilen NPS serisi yazılımlar geçiş izni verilenler listesi, kara liste gibi uyg..
SNO-6095RH/FNP, 2MP 100m Kızılötesi Aydınlatmalı 8-50mm Plaka Okuma Kamerası SNO-6095RH/FNP, 2MP 100m Kızılötesi Aydınlatmalı 8-50mm Plaka Okuma Kamerası
Üretimi Sonlandırıldı
Marka: WISENET Modeli: SNO-6095RH/FNP
SNO-6095RH/FNP, 2MP 100m Kızılötesi Aydınlatmalı 8-50mm Plaka Okuma Kamerası Otoyollar, Otoparklar, Site parkları için Plaka Tanıma yazılmı yüklü 2 Megapiksel ağ kamerası. Plaka tanıma ve sonuçları kaydetmeyi sağlayarak trafiği izleme ve suç önleme;  Bağımsız bir giriş ve bir çıkışı sa..
XNO-6120R/FNP, 2MP, Otoyollar için Plaka Tanıma Yazılımlı Ağ Kamerası XNO-6120R/FNP, 2MP, Otoyollar için Plaka Tanıma Yazılımlı Ağ Kamerası
Üretimi Sonlandırıldı
Marka: WISENET Modeli: XNO-6120R/FNP
XNO-6120R/FNP, 2MP, Otoyollar için Plaka Tanıma Yazılımlı Ağ KamerasıAna ÖzelliklerEn Fazla 2 Megapiksel (1920 x 1080) çözünürlük5.2 ~ 62.4 mm (Optik 12X) Optik LensTüm çözünürlüklerde en fazla 60 fps (H.265/H.264)H.265, H.264, MJPEG Kodek Destekli, Çoklu yayın akışıİşgal Etme, Yön algılama, Sis Alg..
Marka: WISENET Modeli: NPC-PC
NPC-PC, Bulut Tabanlı Plaka Tanıma YazılımıNPS-PC, Microsoft Azure bulut servislerini kullanır. Bu sayede plaka kontrolü bulut servislerine taşınmış olur. Trafik yoğunluğu, trafik hızı ve ortalama seyahat süresi gibi gelişmiş raporlama özellikleri de sunan bulut servisleri aynı zamanda kişiselleştir..
Marka: WISENET Modeli: NPC-CT
NPC-CT, Şehir ve Otoyol Güvenliği için Bulut Tabanlı Plaka Tanıma Yazılımı  NPC-CT, Microsoft Azure bulut servislerini kullanır. Bu sayede plaka kontrolü bulut servislerine taşınmış olur. Hatalı park, ortalama hız, yoldaki araç sayısı gibi trafiği düzenlemeye yardımcı olacak çözümelemelerde NPC..
Marka: WISENET Modeli: NPC-CP
NPC-CP, Otoparklar için Bulut Tabanlı Plaka Tanıma YazılımıNPC-CP, Microsoft Azure bulut servislerini kullanır. Bu sayede plaka kontrolü bulut servislerine taşınmış olur. Trafik yoğunluğu, trafik hızı ve ortalama seyahat süresi gibi gelişmiş raporlama özellikleri de sunan bulut servisleri aynı zaman..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)