Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Geçiş kontrol yazılımlarını ve bilgisayarları bu kategoride bulabilirsiniz. 

Yazılımlar & Bilgisayarlar

Marka: SECURITURK Modeli: SGY-P-BEA
SGY-P-BEA, Acil Durum Toplanma Çözümü   SGY-P-BEA, Deprem, yangın gibi felaket anlarında acil durum toplanma alanındaki kişilerin sayılması, içeride kalan kişilerin belirlenmesi amacıyla geliştirilmiştir.    Temel Yararları Geçiş kontrol sistemlerine sürekli bağlı kalıp anlık o..
SSA-A100, Kartlı Geçiş Sistemi Kontrol Bilgisayarı Gömülü Yazılım SSA-A100, Kartlı Geçiş Sistemi Kontrol Bilgisayarı Gömülü Yazılım
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET ACCESS Modeli: SSA-A100
SSA-A100, Kartlı Geçiş Sistemi Kontrol Bilgisayarı Gömülü YazılımSSA-A100 içerisinde gömülü olarak kartlı geçiş sistemi yazılımını barındıran bir sistem kontrol ana bilgisayarıdır. Windows 10 ile donatılan Intel NUC tabanlı bilgisayar Kartlı Geçiş Sisteminin yönetilmesi için gerekli yazılım yükleme ..
SSA-M4000, Wisenet Access Kontrol Yazılımı (Professional Sürüm)
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET ACCESS Modeli: SSA-M4000
SSA-M4000, Wisenet Access Kontrol Yazılımı (Professional Sürüm)Ana Özellikler 256 Kapıya Kadar Sınırsız Geçiş Grubu ve Zaman Çizelgesi Gerçek Zamanlı Veri ve Alarm İzleme Grafik Harita Uzaktan Kapı Açma ve Kilitleme Gelişmiş Raporlama Olay filtreleme ve Görüntüleme Kart Tasarımı ..
SSA-M5000, Wisenet Access Kontrol Yazılımı (Enterprise Sürüm)
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET ACCESS Modeli: SSA-M5000
SSA-M5000, Wisenet Access Kontrol Yazılımı (Enterprise Sürüm)Ana Özellikler Sınırsız Kapı Sınırsız Geçiş Grubu ve Zaman Çizelgesi Gerçek Zamanlı Veri ve Alarm İzleme Grafik Harita Uzaktan Kapı Açma ve Kilitleme Gelişmiş Raporlama Olay filtreleme ve Görüntüleme Kart Tasarımı ve Ba..
SSA-M3000, Wisenet Access Kontrol Yazılımı (Standart Sürüm) SSA-M3000, Wisenet Access Kontrol Yazılımı (Standart Sürüm)
Sorunuz
Marka: WISENET ACCESS Modeli: SSA-M3000
SSA-M3000, Wisenet Access Kontrol Yazılımı (Standart Sürüm)Ana Özellikler 32 Kapıya Kadar Sınırsız Geçiş Grubu ve Zaman Çizelgesi Gerçek Zamanlı Veri ve Alarm İzleme Grafik Harita Uzaktan Kapı Açma ve Kilitleme Gelişmiş Raporlama Olay filtreleme ve Görüntüleme Kart Tasarımı ve Ba..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)