Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

WISENET Road AI: Akıllı Trafik Yönetimi Çözümleri

Hanwha Techwin WISENET Road AI

Günümüz dünyasında otoyolların işletilmesi oldukça pahalı hale gelmiştir. Geçen araç tipi, geçen araç sayısı, günlük geçiş sayısı, geçişlerin gün içindeki yoğunluk saatleri gibi bilgilerin işletmenlerin elinde olması otoyollarda kullanılacak malzemeden bakımların planlanmasına kadar bir çok sorunun çözümünde önemli ölçütler sağlayacaktır.  Wisenet Road AI, ister bir ara yol olsun isterseniz de bir otoyol olsun geçen araçlara ilişkin;

 • Plaka Bilgileri,
 • Araç Tipi, Model, Renk Bilgileri,
 • Kara Liste / Beyaz Liste Uyarıları,
 • Plaka, Ülke, Marka, Model, Renk bilgilerine dayalı akıllı arama işlevleri sunar. 

Bu sayede işletmenler gereksinim duydukları bilgileri Wisenet Road AI uygulamasından elde edebilirler. 

Güçlü kenar temelli yapay zeka ile Hanwha Techwin, yerel yetkililerin ve polisin insanları güvende tutmasını sağlayan geniş tabanlı sistemler için otopark erişim kontrolünden büyük ölçekli şehirlere kadar çeşitli LPR (Plaka Tanıma)/ANPR (Otomatik Plaka Tanıma)/MMCR (Marka, Model, Renk Tanıma) çözümleri paketi sunar. 

Doğru Yapay Zeka Tabanlı LPR/ANPR ve MMCR

Son derece hassas bir Plaka tanıma ve MMCR çözümü sağlayan Wisenet Road AI uygulaması, aşağıdaki Wisenet AI kameraları ile entegre edilmiştir:

 • PNV-A9081RLP, Anti Vandal Kubbe Tipi Ağ Kamerası,
 • PNO-A9081RLP, Dış Ortam Tipi Ağ Kamerası,
 • PNB-A9001LP, Kutu Tipi Ağ Kamerası. • LP(Plaka)/NP(Numara Plakası) Tanıma

  • OCR (Optik Karakter Tanıma) işleme yoluyla, Plaka veya Numara plakalarının BestShot görüntüleri makine tarafından okunabilir metin ve sayılara dönüştürülür.

 • MMCR (Marka, Model, Renk Tanıma)

  • Güçlü AI derin öğrenme algoritması, araç markalarının, modellerinin ve renklerinin tanınmasını sağlar.

 • Araç tipi tanıma

  • Araçlar 7 tipte sınıflandırılarak (CAR: Binek Araba, SUV: Tip benzeri araba, VAN: Panelvan , LCV: Hafif Ticari Araç, TRUCK: Kamyon, BUS: Otobüs, Motorcycle: Motosiklet.) kolay ve verimli olay veya nesne araması için kaydediciler üzerine kaydedilir.


Verimli Akıllı Arama

Ülke, marka, model, renk vb. çeşitli seçeneklere göre arama yapın. Arama sonucu 500 satırlık liste olarak gösterilir ve excel formatında dışa aktarılabilir.Anlaşılır İstatistikler

Wisenet Road AI, günlük, haftalık ve aylık trafik istatistiklerini görüntülemek için çeşitli araç takımları ve farklı değişkenlere sahip görsel grafikleri destekler. İstatistikler, veritabanına  eklenen en son 10.000 arabayı kullanır.


VYS (Video Yönetim Sistemi) Entegrasyonu

Wisenet Road AI, Genetec, Milestone ve Wisenet Wave, Wisenet SSM gibi çeşitli VYS'lerle sorunsuz entegrasyon sunar. Entegrasyon esnekliği, çeşitli müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için herhangi bir projede uygulanabilecek sınırsız bir potansiyel sağlar.  


 


GENETEC İLE                                                                                                                                     MILESTONE İLEKullanıldığı Ülkeler

Arnavutluk, Ermenistan, Avusturya, Beyaz Rusya, Belçika, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Kıbrıs, Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Yunanistan, Almanya, Macaristan, İrlanda, İzlanda, İtalya, Litvanya, Lüksemburg, Letonya, Karadağ, Kuzey Makedonya , Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Slovenya, Slovakya, İspanya, İsviçre, Türkiye, İngiltere, Birleşik Kırallık, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Rusya Federasyonu, Azerbaycan, Özbekistan, Ukrayna, Kırgızistan, Kazakistan, Tacikistan, Gürcistan, Türkmenistan, Avustralya, Yeni Zelanda, Hong Kong, Endonezya, Vietnam, Tayvan, Bahreyn, Kuveyt, Umman, Katar, Suudi Arabistan, BAE, Güney Afrika.


İlişkili Ürünler

PNO-A9081RLP, 4K, Dış Ortam Tipi Plaka Tanıma Kamerası PNO-A9081RLP, 4K, Dış Ortam Tipi Plaka Tanıma Kamerası
Yeni 4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: PNO-A9081RLP
PNO-A9081RLP, 4K, Dış Ortam Tipi Plaka Tanıma Kamerası Son derece hassas bir plaka tanıma ve MMCR çözümü sağlayan Wisenet Road AI uygulaması, şu Wisenet AI kameraları ile entegre edilmiştir: PNV-A9081RLP, PNO-A9081RLP ve PNB-A9001LP.Ana Özellikler 1/1,8" 8MP CMOSRenkli: 0,05Lüks (F1.6), Siya..
PNV-A9081RLP, 4K Anti Vandal, Plaka Tanıma Kamerası PNV-A9081RLP, 4K Anti Vandal, Plaka Tanıma Kamerası
Yeni 4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: PNV-A9081RLP
PNV-A9081RLP, 4K Anti Vandal, Plaka Tanıma Kamerası Son derece hassas bir plaka tanıma ve MMCR çözümü sağlayan Wisenet Road AI uygulaması, şu Wisenet AI kameraları ile entegre edilmiştir: PNV-A9081RLP, PNO-A9081RLP ve PNB-A9001LP.Ana Özellikler 1/1,8" 8MP CMOSRenkli: 0,05Lüks (F1.6), Siyah B..
PNB-A9001LP, 4K, Kutu Tipi Plaka Tanıma Kamerası PNB-A9001LP, 4K, Kutu Tipi Plaka Tanıma Kamerası
Yeni 4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: PNB-A9001LP
PNB-A9001LP, 4K, Kutu Tipi Plaka Tanıma Kamerası Son derece hassas bir plaka tanıma ve MMCR çözümü sağlayan Wisenet Road AI uygulaması, şu Wisenet AI kameraları ile entegre edilmiştir: PNV-A9081RLP, PNO-A9081RLP ve PNB-A9001LP.Ana Özellikler1/1,8" 8MP CMOSRenkli: 0,03Lüks (F1.2)Otomatik (ICR) Gündü..
Listenin sonuna ulaştınız.