Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınızAxis ağ hoparlörleri herhangi bir fiziksel kablolamaya ihtiyaç duymadan doğrudan ağ anahtarlarına bağlanabilir. Bu sayede işletmede yeni bir kablolama ihtiyacı duymadan varolan ağ alt yapısı kullanılarak genel seslendirme sistemi kurulabilir. 

  • Hepsi bir arada hoparlör sistemi
  • Sadece bir ağ kablosuyla (PoE) hızlı kurulum
  • Kolay müzik akışı
  • Zamanlanmış ve özelleştirilmiş oynatma listeleri
  • Planlanmış veya canlı sesli duyurular
  • Açıklık ve entegrasyon ile geleceğe dayanıklıHoparlörler

SPA-P100B, Sarkıt Tipi Ağ Hoparlörü (Siyah) SPA-P100B, Sarkıt Tipi Ağ Hoparlörü (Siyah)
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-P100B
SPA-P100B, Sarkıt Tipi Ağ Hoparlörü (Siyah) Wisenet SPA-H100B, tek bir ağ kablosuyla bağlanan hepsi bir arada bir sarkıt tipi hoparlör sistemidir. İnce ayar gerektirmeden kutudan çıktığı anda yüksek kaliteli ses sunmaya hazır. Her bir hoparlörü kendi başına kullanarak programlanmış bir yayın, ark..
SPA-P100W, Sarkıt Tipi Ağ Hoparlörü (Beyaz) SPA-P100W, Sarkıt Tipi Ağ Hoparlörü (Beyaz)
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-P100W
SPA-P100W, Sarkıt Tipi Ağ Hoparlörü (Beyaz) Wisenet SPA-H100W, tek bir ağ kablosuyla bağlanan hepsi bir arada bir sarkıt tipi hoparlör sistemidir. İnce ayar gerektirmeden kutudan çıktığı anda yüksek kaliteli ses sunmaya hazır. Her bir hoparlörü kendi başına kullanarak programlanmış bir yayın, ark..
SPA-H100B, Korna Tipi Ağ Hoparlörü (Siyah) SPA-H100B, Korna Tipi Ağ Hoparlörü (Siyah)
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-H100B
SPA-H100B, Korna Tipi Ağ Hoparlörü (Siyah) Wisenet SPA-H100B, tek bir ağ kablosuyla bağlanan hepsi bir arada bir korna tipi hoparlör sistemidir. İnce ayar gerektirmeden kutudan çıktığı anda yüksek kaliteli ses sunmaya hazır. Her bir hoparlörü kendi başına kullanarak programlanmış bir yayın, arkap..
SPA-H100W, Korna Tipi Ağ Hoparlörü (Beyaz) SPA-H100W, Korna Tipi Ağ Hoparlörü (Beyaz)
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-H100W
SPA-H100W, Korna Tipi Ağ Hoparlörü (Beyaz) Wisenet SPA-H100W, tek bir ağ kablosuyla bağlanan hepsi bir arada bir korna tipi hoparlör sistemidir. İnce ayar gerektirmeden kutudan çıktığı anda yüksek kaliteli ses sunmaya hazır. Her bir hoparlörü kendi başına kullanarak programlanmış bir yayın, arkap..
SPA-C100B, Tavana Gömme Tip Ağ Hoparlörü SPA-C100B, Tavana Gömme Tip Ağ Hoparlörü
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-C100B
SPA-C100B, Tavana Gömme Tip Ağ HoparlörüSPA-C100B Tavana Gömme Tip Ağ Hoparlörü, sesleri akıllı ve kolay hale getirir ve çok sayıda yeni olanak sunar. Hoparlörler arka plan müziği ve perakende mağazalarında canlı ve planlı duyurular için mükemmeldir.Ana Özellikler Çıkış Seviyesi: +6dBV ± 3dBFr..
SPA-C100W, Tavana Gömme Tip Ağ Hoparlörü SPA-C100W, Tavana Gömme Tip Ağ Hoparlörü
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-C100W
SPA-C100W, Tavana Gömme Tip Ağ HoparlörüSPA-C100W Tavana Gömme Tip Ağ Hoparlörü, sesleri akıllı ve kolay hale getirir ve çok sayıda yeni olanak sunar. Hoparlörler arka plan müziği ve perakende mağazalarında canlı ve planlı duyurular için mükemmeldir.Ana Özellikler Çıkış Seviyesi: +6dBV ± 3dBFr..
SPA-W100B, Kabin Tipi Ağ Hoparlörü SPA-W100B, Kabin Tipi Ağ Hoparlörü
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-W100B
SPA-W100B, Kabin Tipi Ağ Hoparlörü Wisenet SPA-W100B, tek bir ağ kablosuyla bağlanan hepsi bir arada bir hoparlör sistemidir. İnce ayar gerektirmeden kutudan çıktığı anda yüksek kaliteli ses sunmaya hazır. Her bir hoparlörü kendi başına kullanarak programlanmış bir yayın, arkaplan müziği(BGM) vey..
SPA-W100W, Kabin Tipi Ağ Hoparlörü SPA-W100W, Kabin Tipi Ağ Hoparlörü
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-W100W
SPA-W100W, Kabin Tipi Ağ Hoparlörü Wisenet SPA-W100W, tek bir ağ kablosuyla bağlanan hepsi bir arada bir hoparlör sistemidir. İnce ayar gerektirmeden kutudan çıktığı anda yüksek kaliteli ses sunmaya hazır. Her bir hoparlörü kendi başına kullanarak programlanmış bir yayın, arkaplan müziği(BGM) vey..
C3003-E, Korna Tipi Ağ Hoparlörü
4-6 Haftada Teslim
Marka: AXIS Modeli: C3003-E
C3003-E, Korna Tipi Ağ Hoparlörü AXIS C3003-E Korna tipi ağ hoparlörü, video gözetim uygulamalarında uzaktan konuşma için net, uzun menzilli konuşma sağlayan, kurulumu kolay bir dış hoparlördür. Canlı video izleme durumlarında, AXIS C3003-E bir operatörün insanlara uzaktan yönlendirmesini ve iste..
C2005, Tavana Gömme Tip Ağ Hoparlörü
4-6 Haftada Teslim
Marka: AXIS Modeli: C2005
C2005, Tavana Gömme Tip Ağ HoparlörüAna Özellikler Hepsi bir arada hoparlör sistemi Sadece bir ağ kablosuyla (PoE) hızlı kurulum Kolay müzik akışı Zamanlanmış ve özelleştirilmiş oynatma listeleri Planlanmış veya canlı sesli duyurular Açıklık ve entegrasyon ile geleceğe hazır AXI..
C1004-E, Kabin Tipi Ağ Hoparlörü
4-6 Haftada Teslim
Marka: AXIS Modeli: C1004-E
C1004-E, Kabin Tipi Ağ Hoparlörü AXIS C1004-E, tek bir ağ kablosuyla bağlanmış bir hepsi bir arada hoparlör sistemidir. İnce ayar yapmaya gerek kalmadan kutudan çıktığı anda yüksek kaliteli ses sunmaya hazırdır. Arka plan müziği önceden yüklenmiş AXIS Audio Player uygulaması ile çalınabilir. Kend..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)