Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Fiyatları görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz lütfen giriş yapın. Değilseniz lütfen üye olun. Üye olmak ücretsizdir. 

PD-6500i, 33 Bölge, Kapı Tipi Metal Dedektörü

PD-6500i, 33 Bölge, Kapı Tipi Metal Dedektörü
PD-6500i, 33 Bölge, Kapı Tipi Metal Dedektörü
PD-6500i, 33 Bölge, Kapı Tipi Metal Dedektörü
2 - 3 Günde Teslim
PD-6500i, 33 Bölge, Kapı Tipi Metal Dedektörü
PD-6500i, 33 Bölge, Kapı Tipi Metal Dedektörü
PD-6500i, 33 Bölge, Kapı Tipi Metal Dedektörü
PD-6500i, 33 Bölge, Kapı Tipi Metal Dedektörü
  • Stok Durumu: 2 - 3 Günde Teslim
  • Marka: Garrett
  • Modeli: PD-6500i
  • Ağırlık: 64.00kg
  • Boyutlar: 580.00mm x 900.00mm x 2,210.00mm
  • Stok Kodu: PD-6500i
  • GTİP KODU: 85437012
  • MPN: PD-6500i

PD-6500i 33 Bölge, Kapı Tipi Metal Dedektörü

Garrett Geliştirilmiş Nokta Tespitli Kapı Tipi Metal Dedektörü PD 6500i dünyanın en yüksek performanslı geçit tipi metal detektörüdür. Üstün nokta tespitli teknolojisi ve eşsiz ayırım özellikleri sayesinde endüstriye liderlik etmektedir. Güvenlikten ödün vermeden maksimum verim sunmak üzere dizayn edilen PD6500i dünya çapındaki güvenlik profesyonellerinin seçimidir.

GARRETT: Güvenlik Amaçlı Metal Detektörlerinde ve Kontrol Noktası Gözlemlerinde Dünya Lideri Garrett Metal Detectors, güvenlik amaçlı içinden yürümeli tespit sistemleri ve el-tipi metal tespit ürünlerinde dünya lideridir. Olimpiyatlardan ABD'nin ve dünyanın havalimanlarına kadar her yer için, Garrett'in özel uygulamalarınız için geliştirmeniz gereken en etkili güvenlik kontrol noktalarına sunacağı kanıtlanmış deneyimi, uzmanlığı ve güvenilir ürünleri bulunmaktadır. İster bir tane ister yüzlerce Geçit Tipi Metal Dedektörü olsun, Garrett Metal Detektörler tesisinizi ve etkinliğinizi daha güvenli hale getirmek için sizinle birlikte çalışır.

YASAL BİLGİLER

PD 6500i aralarında Ulaşım Güvenliği İdaresi (TSA)'nın 9-11 sonrası ABD havalimanlarındaki içinden yürümeli metal detektör sistemleri için zorunlu hale getirdiği gelişmiş Dedektör (EMD) spesifikasyonlarının da bulunduğu tüm endüstriyel güvenlik ve elektro-manyetik (EMC) standartlarına uyum sağlamaktadır.

PD 6500i, uluslar arası direktiflere (CE ve IEC "CB" test sertifikasyonuyla onaylı CSA'ya) uyumludur.

Kapsamlı araştırmalar sonucunda Garrett ürünlerinin hamilelik, tıbbi cihazlar ya da manyetik kayıt ortamları üzerinde olumsuz etkileri olmadığı ortaya çıkmıştır. Bununla birlikte doktorların ve tıbbi cihaz üreticilerinin metal detektörlerle ilgili talimatlarına uyulmalıdır. "Genel Kamu Dozu konusunda İonlaştırıcı Olmayan Radyasyon Koruması Uluslararası Komisyonu (ICNIRP)'ın talimatları".

Metal Dedektörü
Ürün Tipi Geçit Tipi Metal Dedektörü
Bölge Sayısı 33
Bina Dışı Kullanım Uygun Değil

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Ön sipariş sisteminde;


Ürünlerinizi üretici/dağıtıcı firmadan en hızlı şekilde temin eder ve adresinize göndeririz.

  • Türkiye içindeki dağıtıcıların stoğunda bulunan ürünler aynı gün içinde dağıtıcı firma tarafından size doğrudan gönderilir.
  • Yurt dışı dağıtıcıların / üreticilerin stoğunda bulunan ürünler 4 hafta içinde kargoya verilir.

Eğer ürünün temini mümkün değilse yaptığınız ödemeniz iade edilir.