Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınızAğ Ses Sistemi Yöneticileri

Ses Yönetim Yazılımı, ses sisteminizi boyutundan ve karmaşıklığından bağımsız olarak verimli bir şekilde yönetmenizi ve kontrol etmenizi sağlar. AXIS Audio Player, daha küçük, daha basit sistemler için en iyi seçimdir. AXIS Audio Manager daha büyük, daha gelişmiş sistemler için en iyisidir.

AXIS Audio Player / AXIS Audio ManagerAXIS Audio Player

AXIS Audio Manager

Bölge / Alan
11000
Ses içeriği
SD Card, Yayın
Yerel, NAS, Yayınlar
Çizelge
Temel, (1 hafta)
Gelişmiş
Öncelik Seviyesi
2Gelişmiş
Giriş Kaynağı
1100
Hoparlör
300+5000+


Ağ Ses Sistemi Yöneticileri

SPA-S1000, Wisenet Ses Yönetim Sunucusu SPA-S1000, Wisenet Ses Yönetim Sunucusu
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: SPA-S1000
SPA-S1000, Wisenet Ses Yönetim Sunucusu IP Ses Sunucusu, web arayüzünde yönetime hazır olarak gelir. Büyük ağ ses kurulumlarının kolay ve uzaktan yönetimini sağlar. Ses cihazlarının sistem kurulumu, bölge yönetimi, ses içerik yönetimi, ses programlama gibi tüm ses sisteminizin kontrolünü ele alan v..
AXIS Audio Player Yazılımı
4-6 Haftada Teslim
Marka: AXIS Modeli: AXIS Audio Player
AXIS Audio Player Yazılımı 24/7 Müzik Çalın Kayıtlı Ses Dosyalarını Duyurun  Müzik ve duyuruları oynatma listeleriyle planlayın AXIS Audio Player, mağazalarda arka plan müziği ve duyuruları oynatmak için bir ses uygulamasıdır. Axis ağ hoparlörü üzerine önceden yüklenmiş olar..
C7050, AXIS  Ses Yönetim Sunucusu
4-6 Haftada Teslim
Marka: AXIS Modeli: C7050
C7050, AXIS  Ses Yönetim Sunucusu AXIS Audio Manager C7050 Sunucu, 3,4GHz'lik bir bilgisayar üzerine yüklenmiş olarak gelir. Büyük ağ ses sistemi kurulumlarının kolay ve uzaktan yönetilmesini sağlar. Tüm ses sisteminizin kontrolünü ele alan, örneğin ses cihazlarının sistem kurulumu, böl..
AXIS Audio Manager, Axis Ses Yönetim Yazılımı
4-6 Haftada Teslim
Marka: AXIS Modeli: AXIS Audio Manager
AXIS Audio Manager, Axis Ses Yönetim Yazılımı Ses Yönetim Yazılımı, ses sisteminizi boyutundan ve karmaşıklığından bağımsız olarak verimli bir şekilde yönetmenizi ve kontrol etmenizi sağlar. AXIS Audio Player, daha küçük, daha basit sistemler için en iyi seçimdir. AXIS Audio Manager daha büyük, d..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)