Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Okullar için Güvenlik Sistemi

Okul Güvenliği Çözümleri 

 

Riskler ve Çözümleri 

Okullar, çocukların, yani geleceğimizin, zamanlarının çoğunu geçirdikleri ve yüzlerce insanın her gün küçük alanlarda toplandığı yerlerdir.
Wisenet Kamera Sistemilerinin mükemmel çözümü, birçok karmaşık vakayı dış müdahaleden iç güvenliğe çözme yeteneğine sahiptir.

 •  

  Ön/Arka Kapılar

  Haftasonu / tatil günlerinde etkinlikleri izleyin ve dışarıdan girişi denetleyin. Yüksek çözünürlüklü görüntüler, öğrencilerin ve araçların binaya girdiği / çıktığı alanlarda yüzleri ve plaka numaralarını tanımlamak için gereklidir.

  Analog HD Kameralar

  SCO-6083RP

  SCO-6083R
  Ağ Kameraları

  SNO-6011R

  SNO-6011R
 •  

  Giriş

  Yaya geçişinin yoğun olduğu yüzleri tanımlamak için yüksek çözünürlüklü bir kamera gereklidir ve yüksek seviyedeki arka ışığın yetersiz görüntüye neden olacağı yerlerde arka ışık dengeleme özelliği gereklidir. Uygun bir boyut ve tasarıma sahip, kubbe tipi kameralar, iç mekanlar için uygundur.

  Analog HD Kameralar

  SCD-6023R

  SCD-6023R
  Ağ Kameraları

  SND-6011R

  SND-6011R
 •  

  Kör Noktalar

  Okul çevresindeki kör noktaları izleyerek çeşitli istenmeyen olayları (şiddet, gasp vb.) Önleyin. Olay riskinin yüksek olduğu okul binalarının arkasındaki alanlar gibi karanlık ortamlarda iyi performans gösteren entegre kızılötesi lambalara sahip kameraları kullanmanızı öneririz. Bu tür kameralar karanlıkta bile uygun izleme sağlayabilir.

  Analog HD Kameralar

  SCO-6083R

  SCO-6083R
  Ağ Kameraları

  SNP-6321H

  SNP-L6233RH
 •  

  Koridorlar

  Koridorlarda meydana gelebilecek çeşitli olayları önleyin. SND-L6083R ve SND-L6013R ağ kameralarının koridor görünümü özelliği, kullanıcıların dar koridorları daha verimli bir şekilde izlemelerini sağlar.

  Analog HD Kameralar

  SCD-6083R

  SCD-6083R
  Ağ Kameraları

  SND-6011R

  SND-6011R
 •  

  Yönetim / Güvenlik Ofisi

  Güvenlik personeli okul içindeki ve çevresindeki durumu izler. Takip edip kanıtları alabilmeniz için kayıt cihazlarımız tarafından 24 saat kesintisi kaydedilebilir. Öğrencilerin etkinlikleri, kayıt cihazlarında mevcut olan ağ veri aktarımı özellikleriyle İnternet üzerinden gerçek zamanlı olarak izlenebilir.

  Analog HD Kayıt Cihazı

  SRD-1685

  HRD-1642
  Ağ Kameraları

  SRN-1670D

  XRN-1610S
 •  

  Çevre

  Okul çevresindeki şüpheli kişilerin öğrencilerle olan ilişkilerini takip etme, saldırıda bulunma olasılığını önlemek için karanlık ortamlarda iyi performans gösteren entegre kızılötesi lambalara sahip kameraların takılmasını öneririz. Bu tür kameralar karanlıkta bile optimum izleme sağlayabilir.

  Analog HD Kameralar

  SCO-6083R

  SCO-6083R
  Ağ Kameraları

  SNP-6321H

  SNP-L6233RH

İşlevler / Yararlar

 •  

  01Yüksek Tanımlı Video
  Wisenet'in 25 yılı aşkın bir süredir birikmiş üstün optik teknolojileriyle, kristal berraklığında görüntüleri kanıt olarak kullanın.
 •  

  02WDR / Arka Işık Düzeltmesi (BLC)
  Arkadan gelen ışığın görüntüyü bozmasına meydan vermeden net görüntüler yakalayabilirsiniz.
 •  

  03Kızılötesi Aydınlatma
  Zifiri karanlık ortamlarda bile kızılötesi kameralar aracılığıyla net görüntüler elde edin.
 •  

  04Gürültü Azaltma
  Düşük ışıklı ortamlarda oluşan görüntülerdeki gürültüleri kaldırın.
 •  

  05Entegre Etkin İzleme
  Zamanı, olayı arama işlevleri ile etkili video kayıtları. Canlı veya kaydedilmiş görüntü yedeklerken gizlilik özellikleri sağlanır.
 •  

  06Koridor Görünümü
  Koridor görünümü işlevi, dar koridorlar için uygun, 9:16 oranında bir izleme sağlar. İzleme alanını gözetim bölgesine uyacak şekilde optimize eder.