Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız


Alarm algılayıcıları dışında kullanıcıların binadaki sisteme yangın olduğu bildirmek için kullanılan butonlardır. Butona basıldığı anda sistem alarm durumuna geçer ve gerekli senaryoları yerine getirir.

Bildirim (İhbar) Butonlarını bu kategoride bulabilirsiniz. 

Bildirim (İhbar) Butonları

FMC-420RW-HSGRD, Adresli Yangın İhbar Butonu FMC-420RW-HSGRD, Adresli Yangın İhbar Butonu
Yeni Sorunuz
Marka: Bosch Modeli: FMC-420RW-HSGRD
FMC-420RW-HSGRD, Adresli Yangın İhbar ButonuDış ortam kullanımına yönelik cam bölmeli analog adreslenebilir manuel yangın butonu, doğrudan alarm tetiklemeli (A tipi), yüzeye monte, kırmızı/ beyazFMC‐420RW Tek Hareketli Yangın Butonları, manuel tetikleme için kullanılır ve Yerel Güvenlik Ağı (LSN) ve..
Marka: Bosch Modeli: FMC-120-DKM-G-R
FMC-120-DKM-G-R, Konvansiyonel Yangın Alarm Butonu      ..
Marka: Bosch Modeli: FMC-SPGL-DEIL
FMC-SPGL-DEIL, Yangın İhbar Butonları için Yedek Cam DM, DKM, SKM, FMC-120 ve FMC-210 serisi manuel yangın butonları için 1 paket = 5 yedek camUyumlu Yangın İhbar ButonlarıFMC-210 (DM, DKM, SKM)FMC-120 (DM, DKM, SKM)Cam Ölçüleri: 80x80mm..
Marka: Bosch Modeli: FMC-420RW-GSRRD
FMC-420RW-GSRRD, Adresli Yangın İhbar ButonuFMC‐420RW Tek Hareketli Yangın Butonları, manuel tetikleme için kullanılır ve Yerel Güvenlik Ağı (LSN) ve LSN improved modelinde kullanılabilir.Siyah işarete basıldığında cam kapak kırılır, böylece alarm tetiklenir ve LED yanıp sönmeye başlar.Tek hareketli..
FMC-300RW-GSGRD, Konvansiyonel İhbar Butonu
Sorunuz
Marka: Bosch Modeli: FMC-300RW-GSGRD
FMC-300RW-GSGRD, Konvansiyonel İhbar Butonu    ..
FMC-210-DM-G, Analog Adresli Yangın İhbar Butonu
Çok Satılan
Marka: Bosch Modeli: FMC-210-DM-G
FMC-210-DM-G, Analog Adresli Yangın İhbar Butonu      ..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)