Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Şehir İzleme


Şehirler için Akıllı Kontrol Merkezi

Küçük ve orta büyüklükteki şehirlerden büyük, ileri teknolojili şehirlere, yurttaşların güvenliği ve çeşitli kuruluşların korunması öncelikli konulardır.
Sınırlı kaynaklar ve geniş gözetim alanları, kent gözetlemedeki en büyük zorluklardır. Bir şehirde çeşitli tehlikeli durumlara hızlı bir şekilde yanıt vermek ve daha geniş bir gözetleme ağı için etkili bir sistem gereklidir.
Hanwha Techwin'in kentsel gözetim çözümleri, video ve ses analiz cihazlarını gerektiği gibi kullanarak gerçek krizlere uygun şekilde yanıt vermenize yardımcı olmak için kameralarımızın ve depolama cihazlarımızın eksiksiz bir şekilde bir araya getirilmesini sağlar.

Temel Özellikler

Geniş Şehir Alanlarını İzleme
Hiyerarşik bölgeye özgü sistem 
Merkezi ekipman yönetimi 
Haritalardaki görünür GPS bilgisi
Esnek Bütünleşik Çözümler
Varolan ekipmanlar için arayüz
Çeşitli harici sistemlere arabirim
Harici ekipman I / O kontrolü
İnsansız Otomatik İzleme
Potansiyel suçu en aza indirme
Çok yönlü gözetim ve otomatik izleme
Araç plaka ve ses analizi
       

Kullanım Senaryoları

Özel Kent Gözetleme Ekipmanları
4K HD kameralar ve SSM Enterprise
- Çeşitli kentsel gözetim ortamlarına ayak uydurmak için Hanwha Techwin, 4K ve çok kameralı kameralar dahil olmak üzere merkezi bir kontrol merkezinin video yönetim sisteminden yüzlerce kamerayı kolayca ve daha verimli bir şekilde izleme ve kullanma yollarını sunuyor.​
Uyumlu Ürünler

Şehir izleme ekipmanları

Otomatik Plaka Tanımlama
Otomatik Plaka Tanıma algoritmaları ile tanınan araç plaka resimlerini incelebilir ve bunların içinden metin tabanlı arama yapabilirsiniz. 
- Bir şehir merkezindeki araçların izlenmesi, suçun önlenmesinin en önemli hedeflerinden biridir. Belirli araçların yerleri ve çekimi yakalayan son kamera otomatik plaka tanıma yoluyla doğrulanabilir.
Uyumlu Ürünler

Otomatik Plaka Tanıma

Çok Yönlü Gözetim ve Otomatik İzleme
Balık gözü ve PTZ kameralarda bulunan otomatik izleme özelliklerinin arayüzüyle akıllı gözetleme.
- 360˚ balıkgözü kameranın hareket algılama ve sanal hat algılama özellikleri ile geniş bir alanda potansiyel olarak tehlikeli durumları izleyin ve koordinat verileri alan bir PTZ kamera aracılığıyla hareketli nesneleri otomatik olarak takip edin.
Uyumlu Ürünler

Çok yönlü izleme, otomatik takip

Olağandışı Sesleri Algılama ve Analiz
WiseNet 5 kameraları ve SSM Enterprise
- Çığlıklar gibi anormal sesleri algılayarak tehlikeyi tanıyan kameralar, hızlı gönderim yanıtı için konum verilerini otomatik olarak bir SSM haritasına iletirler.​Uyumlu Ürünler

Olağandışı Kaynak Analizi