Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Dedektörler, alarm sistemlerinin gözü kulağı ve burnudur. Yani alarm sisteminin duyu organlarıdır. Bu parçalar hareketi, cam kırılmasını, dumanı, ısıyı, su baskınını, kapı pencere açılmasını, yerinden hareket ettirilmeyi, darbeyi algılayabilirler. Bu sayede alarm sistemlerinin izinsiz girişleri belirleyerek kullanıcısına ve gerekli güvenlik birimlerine haber vermesini sağlarlar.

 

Algılayıcılar (Dedektörler)

Paradox-ES1, WD1 Su Baskını Algılayıcı için Genişletme
4-6 Haftada Teslim
Marka: Paradox Modeli: ES1
Paradox-ES1, WD1 Su Baskını Algılayıcı için Genişletme ES1, WD1 Su algılayıcıya bağlanarak aynı yerdeki 2. su kaynağına yakın yere yerleştirilebilir. Böylece tek ana algılayıcıyla 2 farklı su kaynağı denetlenebilir. ..
Marka: Paradox Modeli: Paradox-WD1
Paradox-WD1, Kablosuz Su Baskını Algılayıcı Paradox WD1, su WD1'in sensörlerine temas ettiğinde alarmlar oluşturan, evde veya dışarıda olduğunuzda su sızıntısı veya su baskını nedeniyle ciddi su kaynaklı hasarı en aza indiren iki yönlü bir kablosuz su algılayıcıdır. İki yönlü bir cihaz, ekstra bir..
Marka: Paradox Modeli: GS250
GS250, 3 Eksenli İvmelenme Dedektörü GS250, bağlı olduğu herhangi bir nesnenin hareketini algılamak için gelişmiş üç eksenli ivmeölçer teknolojisi (X, Y ve Z) kullanan kapalı kablosuz hareket dedektörüdür. Nesneyi taşımak için girişimde bulunulduğunda, korunan değerli veya varlıklara takıldığında..
Marka: Paradox Modeli: NV-35MR
NV-35MR, Hayvan Algılamaz, Kablosuz, Harici/Dahili Ortam Perde Tipi PIR Hareket Algılayıcı NV-35MR pencereler ve sürgülü kapılar için açık ve kapalı alanlarda üstün bir çözüm sağlar. Dedektör küçük kuşlar, kediler ve köpekler tarafından tetiklenen yanlış alarmları ayırt etmek için ..
Marka: Paradox Modeli: NV-5
NV-5, Alarm Panelleri için Kızılötesi Hareket Algılayıcı (Montaj Ayağı Dahildir) NV-5 dik olarak da algılama yapan bir harekt algılayıcıdır.                  ..
Marka: Paradox Modeli: HD-77
HD-77, EVO-HD Sistem Kamerası ve PIR DedektörüHD-77 Kamera, gözetleme ve alarm olaylarının doğrulaması için sınırsız canlı HD video ve ses yayını sağlayan 720p HD görüntüler çekebilen bir kamera ve hareket algılama dedektörüdür.  Bu özellikler, kullanıcıların olası izinsiz girişlere hızla v..
Marka: Paradox Modeli: NV-780MR
NV-780MR, Bina Dışı Kullanıma Uygun, İki Yönlü Çalışan Kablosuz Hareket Algılayıcı NV-780MR, Bina dışı kullanıma uygundur. Monte edildiği yerden her iki yöne de 12m'ye kadar olan hareketleri algılar. 40kg'a kadar olan hayvanlar bu algılayıcı tarafından görülmez. Bu özellikleriyle, Villalar gibi g..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)