Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Kartlı geçiş sistemlerinde kullanılan çıkış butonlarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Çıkış Butonları

Marka: OEM Modeli: VL-YS508
VL-YS508, Temassız Çıkış Butonu VL-YS508 el yaklaştırılarak çalışan bir çıkış butonudur. Yaklaşım mesafesi buton içerisinden ayarlanabilir. ..
EX-H22, Temassız Çıkış butonu
4-6 Haftada Teslim
Marka: Rosslare Modeli: EX-H22
EX-H22, Temassız Çıkış butonuEX-H22 üzerindeki kızılötesi algılayıcı sayesinde butona temas etmeden elin hareketini görür ve kapının açılmasını sağlar. Bu sayede hijyen sağar.    Geliştirilmiş Kızılötesi Algılamalı Anahtar Olumsuz Hava Şartlarına Dayanıklı Tasarım Buton Çevresi I..
EX-M22, Temassız Çıkış Butonu
4-6 Haftada Teslim
Marka: Rosslare Modeli: EX-M22
EX-M22, Temassız Çıkış ButonuEX-M22 üzerindeki kızılötesi algılayıcı sayesinde butona temas etmeden elin hareketini görür ve kapının açılmasını sağlar. Bu sayede hijyen sağar.    Geliştirilmiş Kızılötesi Algılamalı Anahtar Olumsuz Hava Şartlarına Dayanıklı Tasarım Buton Çevresi I..
Marka: Virdi Modeli: EB-030
EB-030, Virdi Temassız Çıkış ButonuAna Özellikler Temassız Çıkış Butonu Sesli Uyarı LED Durum Göstergesi NO NC Com 12VDC..
Marka: EDS Modeli: EDS-EBT
EBT, Temassız Çıkış Butonu EBT Temassız çıkış butonu, elinizi algılayan yapısı, şık tasarımı, rahat kullanımı ile ev ve işyerlerinizde kolaylıkla kullanılabilir. 5-25cm arası mesafe ayarı ve 1-30 saniye zaman ayarı yapılabilen özelliği ile yüksek performans ve güvenilir çözüm sunar.İç ortamlarda ku..
Marka: Gianni Modeli: PBT-419-2
PBT-419-2, Yüzeye Montaj Tipi, Kare, Paslanmaz Çıkış Butonu Ön yüzey paslanmaz, kasa alüminyumdan imaldir. Çift Kontaklıdır.   ..
Marka: Gianni Modeli: PBT-419
PBT-419, Yüzeye Montaj Tipi, Kare, Paslanmaz Çıkış Butonu Ön yüzey paslanmaz, kasa alüminyumdan imaldir. Tek Kontaklıdır.   ..
Marka: VGSE Modeli: PB-21
PB-21, Çıkış ButonuVanguard Paslanmaz Çelik Çıkış Butonu, Gömme Tip  ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)