Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız


Düşük ışık koşullarında yüksek kaliteli görüntüler üretmek, video gözetim kamerasının temel ve önemli bir unsurudur. İletim ve depolama verimliliğini optimize etmek için gürültü azaltma teknolojisi özellikle ağ tabanlı video gözetim kamerası için önemlidir. Işık miktarının yetersiz olduğu aşırı düşük ışık ortamlarında, görüntü sinyallerinin bileşenleri düşerken sonuçta daha yüksek gürültü etkileriyle sonuçlanan gürültü seviyesi aynı kalır. Yüksek gürültü seviyesi, görüntü ayırt etme gücünü düşürür ve görüntüyü sıkıştırırken verilerin boyutunu yükseltir, bu da iletim ve depolama verimliliğinin azalmasına neden olur.

Hanwha Techwin’in benzersiz düşük ışıkta görüntü işleme teknolojisi SSNR (Akıllı Süper Gürültü Azaltma) sayesinde, karanlık ortamlarda gürültüyü etkili bir şekilde azaltarak ve nesnelerin görüntü kaybını en aza indirerek (ışık bulanıklığı)  karanlık ortamlarda net renkli görüntüler sunabilir. Bu sayede, görüntü verilerinin boyutu da etkili depolama ve ağ iletimi sağlamak için önemli ölçüde azaltılır.

Düşük Işıkta Yüksek Kaliteli Görüntü için Üç Anahtar Teknoloji 

1) F0.94 Lens Tasarımı
İlk olarak, düşük ışıklı bir ortamda, algılayıcıya en yüksek miktarda ışık geçirmek için ışık kaybını en aza indirecek bir mercek tasarlamak önemlidir.
Hanwha Techwin’in kendi optik tasarım teknolojisi, ultra düşük ışık kamerası için dünyanın en iyi F0.94 lens teknolojisine ulaşmayı mümkün kılmıştır. 

Modüler Yapı İle Kolay DeğişimÖnceki Model (ilk / 1 / 2.8 "2M, F1.4) ve Wisenet X extraLUX Serisi XNO-6085R (alt / 1 / 1.9" 2M, F 0.94) arasında Gece Renkli Görüntü Karşılaştırması

2) Yüksek Hassasiyetli Algılayıcı
Düşük ışıklı ortamlarda bile iyi tepki veren yüksek hassasiyetli bir sensöre sahip olmak gerekir. Hanwha Techwin’in bir Wisenet X Serisi ailesi olan ekstraLUX Serisi, düşük ışıklı ortamlar için mükemmel performans sağlamak için olağanüstü hassasiyete sahip 1 / 1.9" algılayıcı ve yüksel Sinyal Gürültü Oranı (SNR) ile donatılmıştır. 

Kolay Kuruluma Destek: PTRZÖnceki Model (solda) ve Wisenet X Serisi (sağda) arasında Gece Renkli Görüntü Karşılaştırma

3) Yüksek Görüntü İşleme Teknolojisi
Görüntü işleme endüstrisindeki uzun yıllara dayanan deneyime dayanan Hanwha Techwin, yüksek performanslı bir gürültü azaltma teknolojisi ve aşırı düşük ışıklı ortamlarda parlaklık, renk tekrarlanabilirliği ve keskinliği koruyan görüntü düzeltme teknolojisi geliştirmiştir. Bu teknolojileri bir araya getirildi ve Akıllı Süper Gürültü Azaltma (SSNR) teknolojisi olarak adlandırıldı. Hanwha Techwin’in SSNR’si, video gözetim kameraları için optimize edilmiş, uzay-zamansal bir gürültü azaltma teknolojisidir.

Artırılmış Dikey Açı HareketiGürültü Azaltma Uygulaması - Önce (Solda) / Sonra (Sağda)

WISENET eXtraLUX Serisi

XNO-6085, 2 Megapiksel, IP67 Dış Ortam Ağ Güvenlik Kamerası XNO-6085, 2 Megapiksel, IP67 Dış Ortam Ağ Güvenlik Kamerası
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: XNO-6085
XNO-6085, 2 Megapiksel, IP67 Dış Ortam Ağ Güvenlik Kamerası Güçlü Wisenet 5 yonga seti ve işleme teknolojisi ile Wisenet X serisi, ortam veya saatten bağımsız olarak, kristal netliğinde gerçek renkli görüntüler üreterek düşük ışık koşullarında optimum performans sağlar. Wisenet X serisi..
XNB-6005,  2 Megapiksel Kutu Tipi Ağ Kamerası, (Düşük Işık Kamerası) XNB-6005,  2 Megapiksel Kutu Tipi Ağ Kamerası, (Düşük Işık Kamerası)
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: XNB-6005
XNB-6005,  2 Megapiksel Kutu Tipi Ağ Kamerası, (Düşük Işık Kamerası) XNB-6005P,  2 Megapiksel Kutu Tipi Ağ Kamerası, 512GB'a Kadar Kayıt Kapasitesi ​Güçlü Wisenet 5 yonga seti ve işleme teknolojisi ile Wisenet X serisi, ortam veya saatten bağımsız olarak, Kızılötesi LEDleri  kapalıy..
XNV-6085, 2Megapiksel Anti Vandal Kubbe Tipi Ağ Kamerası, (Düşük Işık Kamerası) XNV-6085, 2Megapiksel Anti Vandal Kubbe Tipi Ağ Kamerası, (Düşük Işık Kamerası)
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: XNV-6085
XNV-6085P, 2Megapiksel Anti Vandal Kubbe Tipi Ağ KamerasıGüçlü Wisenet 5 yonga seti ve işleme teknolojisi ile Wisenet X serisi, ortam veya saatten bağımsız olarak, Kızılötesi LEDleri  kapalıyken bile kristal netliğinde gerçek renkli görüntüler üreterek düşük ışık koşullarında optimum performans..
XND-6085, 2Megapiksel Kubbe Tipi Ağ Kamerası, (Düşük Işık Kamerası) XND-6085, 2Megapiksel Kubbe Tipi Ağ Kamerası, (Düşük Işık Kamerası)
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: XND-6085
XND-6085, 2Megapiksel Kubbe Tipi Ağ Kamerası Güçlü Wisenet 5 yonga seti ve işleme teknolojisi ile Wisenet X serisi, ortam veya saatten bağımsız olarak, Kızılötesi LEDleri  kapalıyken bile kristal netliğinde gerçek renkli görüntüler üreterek düşük ışık koşullarında op..
XND-6085V, 2Megapiksel Anti Vandal Kubbe Tipi Ağ Kamerası, (Düşük Işık Kamerası) XND-6085V, 2Megapiksel Anti Vandal Kubbe Tipi Ağ Kamerası, (Düşük Işık Kamerası)
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: XND-6085V
XND-6085V, 2Megapiksel Anti Vandal Kubbe Tipi Ağ Kamerası, Güçlü Wisenet 5 yonga seti ve işleme teknolojisi ile Wisenet X serisi, ortam veya saatten bağımsız olarak, Kızılötesi LEDleri  kapalıyken bile kristal netliğinde gerçek renkli görüntüler üreterek düşük ışık koşull..
XNO-6085R, 2 Megapiksel, IP67 Dış Ortam Ağ Güvenlik Kamerası
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: XNO-6085R
XNO-6085R, 2 Megapiksel, IP67 Dış Ortam Ağ Güvenlik KamerasıGüçlü Wisenet 5 yonga seti ve işleme teknolojisi ile Wisenet X serisi, ortam veya saatten bağımsız olarak, Kızılötesi LEDleri  kapalıyken bile kristal netliğinde gerçek renkli görüntüler üreterek düşük ışık koşullar..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)