Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız


 Sizin veya yakınlarınızın bir güvenlik sorununa maruz kalmasını beklemeden güvenlik sistemi sahibi olun.

Alarm sistemleri; genelde hırsızlığa karşı bir çözüm olarak düşünülmektedir. Oysa evde yaşanan ve daha ciddi sonuçları olabilen güvenlik problemleri de yaşanmaktadır. Örneğin oluşabilecek bir yangın hırsızlıktan daha ağır sonuçlarla karşı karşıya bırakmaktadır. Güvenlik sistemleri bütün olumsuz durumlara karşı erken uyarı sistemidir. Yangın, su baskını, gaz kaçağı, elektrik kaçağı gibi olumsuz durumlarda kişiyi uyaran bir sistem tam bir koruma sağlamaktadır. Evinizdeki yangına karşı itfaiyeyi, sağlık sorunlarınıza karşı ambulansı, hırsızlık sorunlarınıza karşı güvenlik birimlerini size yönlendiren bir merkezi izleme hizmetiyle desteklenmiş alarm sistemi şimdi çok uygun fiyatlarla SECURITURK™ tarafından sağlanabilmektedir. SECURITURK™ Kanada menşeili  olan PARADOX marka ürünleri kullanmaktadır. 

Alarm Sistemleri

MC-20, Normalde Kapalı Tip Manyetik Kontak MC-20, Normalde Kapalı Tip Manyetik Kontak
Yeni
Marka: PMC Modeli: MC-20
MC-20, Normalde Kapalı Tip Manyetik Kontak   ÖZELLİKLER NC Contact GAP: 36 mm Dimensions: Switch/Magnet: 50 x 13 x 14 mm. Kullanılan alanlar; Oteller Mobilyalar Makinalar  ..
MC-24A, Alüminyum Endüstriyel Manyetik Kontak
Yeni
Marka: PMC Modeli: MC-24A
MC-24A, Alüminyum Endüstriyel Manyetik KontakMC-24A Normalde açık çalışan, alüminyum gövdeli endüstriyel manyetik kontaktır. Temel ÖzellikleriMetal manyetik kontakKamış Röle Formu: N/OEn Uzak Algılama Mesafesi 42mmKontak Direnci 0,15ΩEn Yüksek Kontak Gücü 7,5WEn Yüksek  Anahtarlama Ge..
Marka: SECURITURK Modeli: SGC-SP5C41
SGC-SP5C41, Normalde Açık Gömme Tip Manyetik Kontak SGC-SP5C41, genelde alarm sistemleri ve geçiş kontrol sistemlerinde kullanılan yüksek kaliteli üretilmiş gömme tip bir manyetik kontaktır. SGC-SP5C41 Normalde açık bir manyetik kontaktır (Form B). Mıknatıs uzaktayken kısadevre olacak şekilde ..
Marka: KDT Modeli: PS-138P1
PS-138P1, Alarm Sistemleri için 128dB Elektronik SirenPS-138P1 Hırsızlık alarm panelleri üretilmiş dış ortama uygun bir sirendir. Dahili Piezo element 128dB (@ 1m) ses çıkışı sağlar. Pozitifi veya negatif tetiklemeli olarak üretilen siren bütün alarm panelleri ile uyumludur.  Dahili 6V 300mA pi..
TM70, Paradox Dokunmatik Şifre Paneli TM70, Paradox Dokunmatik Şifre Paneli
Çok Satılan Stokta Yok
Marka: Paradox Modeli: TM70
TM70, Paradox Dokunmatik Şifre PaneliTM50 / TM70, Paradox kontrol panelleriyle iletişim kurmak ve kullanıcı dostu arayüz sunmak için tasarlanmış dokunmatik ekran giriş tuş takımlarıdır. Her ikisi de canlı renkler ve seçilebilecek iki boyut sunar: 7 ”- TM70 veya 5” - TM50.TM70 LCD renkli ekran çözünü..
MG5075, 32 Bölge Kablosuz Alarm Paneli MG5075, 32 Bölge Kablosuz Alarm Paneli
Çok Satılan
Marka: Paradox Modeli: MG5075
MG5075, 32 Bölge Kablosuz Alarm PaneliMG5075 K32+ ile Birlikte Gelir. MG5075, en son kablosuz teknolojiyi kullanan, geleceğe hazır (FSK Sistemi) bir kablosuz alarm kontrol panelidir. Sistem durumu için yerleşik ekrana sahip plastik bir kutu ile birlikte gelir. Panelin 2.5A yardımcı akım s..
DC-1561, Plastik Mini Manyetik Kontak
Çok Satılan
Marka: AIN (Aleph) Modeli: DC-1561
DC-1561, Plastik Mini Manyetik Kontak DC-1561, Yüzeye yapıştırılarak monte veya vidalanarak edilebilen mini manyetik kontaktır. 2,5cm algılama mesafesi sunan kontak aynı zamanda kablolu tiptedir.  DC-1561 Form A( Normalde Kapalı) Tiptedir. ModelAlgılama (cm)Ölçüler (cm)MıknatısKablo Bağ..
Marka: Paradox Modeli: DCT6
DCT6 Kablosuz Gömme Manyetik KontakDCT-6 Gömme olarak monte edilebilen bir manyetik kontaktır. Kablosuz olarak MG serisi panellere doğrudan tanıtılabilir. SP ve EVO serisi panellere ise RTX-3 modül ile tanıtılabilir.DCT6, Sıkıştırma veya flanşlı vida ile ayrı çerçeve içlerine takılmak üzere tasarlan..
TD-200 Telefon Arama Modülü
Çok Satılan
Marka: OEM Modeli: TD-200
TD-200, Telefon Arama ModülüTemel Özellikler8 Telefon Numarası Kaydı 20 Saniye yüksek kaliteli sesli mesaj kaydıBesleme kesintilerine karşı korumalıPlastik taban ve vidalar ile metal panolara uyumlu Ses uyarılı 4 x 3 tuş takımı (Buzzer) PTT hattından izole Sorunlu PSTN şebekelerl..
Marka: PMC Modeli: MC-10F
MC-10F, Gömme Tip Manyetik KontakAna ÖzelliklerGövde Boyutları (U x ∅): 33mm x 9~11mm (Konik)Mıknatıs Boyutları (U x ∅): 33mm x 9~11mm (Konik)Algılama Mesafesi: 28mmForm A (Normalde Kapalı, Mıknatıs yanındayken kapalı )..
Paradox-ES1, WD1 Su Baskını Algılayıcı için Genişletme
4-6 Haftada Teslim
Marka: Paradox Modeli: ES1
Paradox-ES1, WD1 Su Baskını Algılayıcı için Genişletme ES1, WD1 Su algılayıcıya bağlanarak aynı yerdeki 2. su kaynağına yakın yere yerleştirilebilir. Böylece tek ana algılayıcıyla 2 farklı su kaynağı denetlenebilir. ..
Marka: Paradox Modeli: Paradox-WD1
Paradox-WD1, Kablosuz Su Baskını Algılayıcı Paradox WD1, su WD1'in sensörlerine temas ettiğinde alarmlar oluşturan, evde veya dışarıda olduğunuzda su sızıntısı veya su baskını nedeniyle ciddi su kaynaklı hasarı en aza indiren iki yönlü bir kablosuz su algılayıcıdır. İki yönlü bir cihaz, ekstra bir..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 168 (14 Sayfa)