Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

1 Yıl Kayıt Süresi

1 Yıl Görüntü Kaydı Çözümü

 

Bir kameranın ürettiği veri miktarı bant genişliği ve kayıt için gerekli depolama alanına doğrudan etki eder. Kameranız yüksek çözünürlükteki görüntüleri ne kadar az veri miktarı ile üretirse bu kamera için gerekli bant genişliği ve depolama gereksinimi o kadar azalır demektir. Işık hassasiyeti özellikle karanlık ortamlardaki veri miktarını düşüren etkenlerin en önemlisidir. 0,01lx aydınlıkta bile renkli görüntü alabilen kameralar veri miktarını neredeyse gündüz ile eşit düzeye çeker.

 Wisenet ürünleri düşük bant genişliği ve depolama için çeşitli araçlara sahiptir. WiseStream II'yi kullanarak, Hanwha Techwin ’in video sıkıştırma teknolojisi, Wisenet X serisi H.265 sıkıştırma ile bir araya geltirilmiştir. Dinamik fps ve WisestreamII  kullanan bir kamerayla varolan H.264 teknolojisi karşılaştırıldığında veri miktarı %99'a kadar azalır. Bu yapı da ağ cihazlarından ve depolama alanından tasarruf anlamını taşır. Veri miktarının küçülmesi ekstra depolama ihtiyacını ortadan kadırdığından uygun sayıdaki kamera için 1 yıl kayıt ve saklamayı mümkün kılar. Sistem maliyetleri de görüntü kalitesinden ödün vermeksizin büyük ölçüde azaltılır. Özelikle gümrüklü alanlarda talep edilen uzun süreli kayıt işlevi için Wisenet ürünleri biçilmiş kaftandır.

Temel Özellikler

Ürün Çeşitliliği
Ağ kameraları
4-64 Kanallı Depolama Cihazları
Uzun süreli depolamaya özgü yapı
Disk Desteği
Ekonomik Seri Ticari Disk Desteği 
RAID5, RAID6 veya Coldstore 
Çalışırken Değiştirilebilir Disk Yapısı
Düşük Bant Genişliği ve Depolama İhtiyacı
7Mbps~72Kbps arası Bant Genişliği Gereksinimi
Otomatik bant genişliği kontrolü
Depolama Denetimi 
     

X Serisi Standart İşlevler

Düşük Bant Genişliği
Wisenet X, Q ve P Serisi ürünler Dinamik fps ve WiseStream II işlevlerini kullanarak bant genişliğini ve depolama ihtiyacını 1/10 oranına kadar düşürebilir. H.264 cihazlarla kıyaslandığında gerekli bant genişliği ve depolama önemli ölçüde azalacaktır. 
İlgili Ürünler

Düşük Bant Genişliği

RAID5 ve RAID6 Desteği
Uzun soluklu kayıt işlemlerinde temel sorunlardan biri disk bozulması durumunda veri kaybı yaşanmasıdır. 
- Wisenet PRN-4011, XRN-3010 ve SRN-4000 kayıt cihazları RAID5 ve/veya RAID6 dizi üzerine depolama teknolojisiyle donatılmıştır. Dolayısıyla bir disk bozulmasında veri kaybı yaşanmaz.
PRN-4011 XRN-3010 SRN-4000 XRN-2011

ATM

ColdStore Çözümü
Geleneksel kayıt cihazlarında diskler ilk elektrik verildiği andan itibaren çalışmaya başlar. Ortalam ömürleri 3 yıl olur ve bozulma sonunda yada periyodik değişimle yerini yenisi alır.  
- Wisenet ürünleri Veracity'nin ColdStore depolama aygıtları için uygundur. RAID yapıdaki sistemde sadece üzerine yazma yapılan 2 diske elektrik verilir. Diğer diskler çalışmadan beklerler. Böylece disk ömrü uzun olur. Herhangi bir elektrik sorununda diskler zarar görmez.  Ürün Broşürüne ulaşmak için Tıklayınız.
Uyumlu Ürünler
PRN-4011 XRN-3010 XRN-2011 XRN-1610S XRN-1610 SRN-4000 
CSTORE-COMPACT   CSTORE-15-3U

Analizler ve Hareket Algılama
Sürekli kayıt yerine hareketle veya kamera analizleriyle kayıt
-Kullanıcı arayüzü, bir sistemin genel durumunun kolayca izlenmesini sağlayarak, video gözetim sistemlerinin en uygun seviyede çalışmasını sağlar. Ayrıca şubelerdeki videolar, ağ bant genişliği ve banka şubeleri arasındaki tıkanıklıklar göz önüne alındığında, iş saatleri dışında otomatik olarak merkeze yedeklenmektedir. Wisenet ürünleri çok şubeli ve yüksek miktarda ekipmanı olan kullanıcıların sistem ayarlarını ve yapısını kolayca yönetmelerini sağlayan arabirimler sunar. 
Uyumlu Ürünler