Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Demiryolu Taşımacılığı Çözümleri

Demiryolu taşımacılığı, herhangi bir toplu taşıma altyapısının temel bir parçasıdır. Yolcuların güvenliğini sağlamak için yüksek güvenilirliğe sahip bir güvenlik sistemi çok önemlidir. Bu nedenle, her istasyonda ve platformdaki tesisler ve demiryolu araçları gibi, çeşitli faktörleri gerçek zamanlı olarak kontrol edebilen bir sistem oluşturmak önemlidir. Hanwha Techwin'in çözümü kazaları önleyebilir ve kontrol alanlarını yüksek tanımlı video kullanarak gerçek zamanlı olarak izleyerek tehlikeli durumlara hızlı ve doğru bir şekilde yanıt verebilir.

Demiryolu Çözümü Özellikleri

Demiryolları için Özel Tasarlanmış Kamera Sistemi Ürünleri

İstasyona ve platforma özgü standartlar
Demiryolu aracına özgü standartlar
Kameraların, depolama cihazlarının ve VMS'nin toplam çözümü

Yüksek Güvenilirlik ve Ölçeklenebilirlik

ㆍ Yük devretme ve kurtarma yetenekleri
ㆍ Hiyerarşik konfigürasyon ile esnek sistem genişletme
ㆍ Diğer sistemlerle arayüz (Kartlı Geçiş Sistemi, Yangın alarmı, vb.)

Özelleştirilmiş Demiryolu Araç Çözümü

ㆍ Demiryolu araç kameraları ve depolama cihazları
ㆍ Kablosuz ağlar üzerinden Otomatik video yedekleme
ㆍ Demiryolu vagonunun yeri ve durumu gerçek zamanlı izleme

Demiryolları için Özel CCTV Ürünleri

Hanwha Techwin, analog kamera sisteminden, 4K ağ kamera sistemlerine kadar, EN50121-4 gibi demiryolu standartlarına uygun olarak en yüksek güvenilirliğe sahip, farklı ve geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca, her türlü ortamda mümkün olduğunca yolcuların güvenliğini sağlayabilecek sistemler sunmak için demiryollarına özel ürün yelpazesi geliştirmiştir.

Entegre Kontrol

Bir kontrol merkezinden birden fazla istasyonu izleyin

- Hiyerarşik sistem yapılandırması aracılığıyla bir kontrol merkezinden, hedef bölgelerdeki çoklu video güvenlik sistemlerini entegre edin ve izleyin. Sistem arızası, sistem arızası kurtarması(Failover) için istasyonlar arasında yapılandırılabilir ve yangın algılama ve erişim kontrol sistemleri gibi diğer sistemlerle entegre bir kontrol ortamı oluşturulabilir.

Otomatik Yedekleme

Kısa mesafeli kablosuz ağlar üzerinden demiryolu araç videolarının otomatik olarak yedeklenmesi
- Demiryolu araçlarına yerleştirilen depolama cihazlarının kapasitesi küçük olduğundan, verilerin uzun süreli depolanması için büyük kapasiteli depolama cihazları kullanılarak verilerin düzenli olarak rampalarda yedeklenmesi gerekmektedir. Bir tren vagonu belirlenmiş bir gara ulaştığında, yedekleme otomatik olarak Wi-Fi üzerinden bir toplu depolama cihazına başlatılır. Ayrıca, yedeklenme tamamlanmadan tren giderse otomatik olarak bir sonraki gelişimde devam ettirilebilir.

Trenlerin Gerçek Zamanlı Takibi ve Uzaktan İzlenmesi

Dijital harita kullanarak gerçek zamanlı konum izleme ve acil durum durumlarının uzaktan kontrolü
- Demiryolu araçlarındaki kayıt depolama cihazları, GPS verisi ve durum bilgisini mobil iletişim ağları üzerinden merkezi bir kontrol merkezine yönlendirir. Demiryolu araçlarının o anki yerleri, trafik kontrol yazılımının dijital haritaları kullanılarak merkezi kontrol biriminde gerçek zamanlı olarak izlenebilmekte ve acil durumlarda kamera görüntüleri kontrol edilebilmektedir.