Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız


Geçit Tipi Metal Dedektörlerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Geçit Tipi Metal Dedektörleri

Marka: Thruscan Modeli: TS-SXWP
TS-SXWP, Harici Ortama Uygun Kapı Tipi Metal Dedektörü Kullanım Yerleri: Eğitim Yerleri Elçilikler Alışveriş Merkezleri Okullar Limanlar Stadyumlar Eğlence Yerleri Güvenlik gerektiren her türlü mahal    ..
Marka: Thruscan Modeli: TS-SX
TS-SX, Kapı Tipi Metal Dedektörü Kullanım Yerleri: Eğitim Yerleri Elçilikler Alışveriş Merkezleri Okullar Limanlar Stadyumlar Eğlence Yerleri Güvenlik gerektiren her türlü mahal    ..
Marka: Thruscan Modeli: TS-S9
TS-S9, Kapı Tipi Metal Dedektörü Kullanım Yerleri: Eğitim Yerleri Elçilikler Alışveriş Merkezleri Okullar Limanlar Stadyumlar Eğlence Yerleri Güvenlik gerektiren her türlü mahal      ..
Marka: Thruscan Modeli: TS-S6
TS-S6, Geçit Tipi Metal Dedektörü Kullanım Yerleri: Eğitim Yerleri Elçilikler Alışveriş Merkezleri Okullar Limanlar Stadyumlar Eğlence Yerleri Güvenlik gerektiren her türlü mahal      ..
Marka: Thruscan Modeli: TS-S3
TS-S3, Geçit Tipi Metal Dedektörü Kullanım Yerleri: Eğitim Yerleri Elçilikler Alışveriş Merkezleri Okullar Limanlar Stadyumlar Eğlence Yerleri Güvenlik gerektiren her türlü mahal    ..
Marka: Thruscan Modeli: TS-S27i
Thruscan S27i Kapı Tipi Metal Dedektörü KULLANIM YERLERi: Eğitim Yerleri Elçilikler Alışveriş Merkezleri Okullar Limanlar Stadyumlar Eğlence Yerleri Güvenlik gerektiren her türlü mahal    ..
Marka: Thruscan Modeli: TS-SXi
SX-i, Thruscan Kapı Tipi Metal Dedektörü Kullanım Yerleri: Eğitim Yerleri Elçilikler Alışveriş Merkezleri Okullar Limanlar Stadyumlar Eğlence Yerleri Güvenlik gerektiren her türlü mahal      ..
PD-6500i, 33 Bölge, Kapı Tipi Metal Dedektörü PD-6500i, 33 Bölge, Kapı Tipi Metal Dedektörü
2 - 3 Günde Teslim
Marka: Garrett Modeli: PD-6500i
PD-6500i 33 Bölge, Kapı Tipi Metal Dedektörü Garrett Geliştirilmiş Nokta Tespitli Kapı Tipi Metal Dedektörü PD 6500i dünyanın en yüksek performanslı geçit tipi metal detektörüdür. Üstün nokta tespitli teknolojisi ve eşsiz ayırım özellikleri sayesinde endüstriye liderlik etmektedir. Güvenlikten öd..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)