Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Siteler için Plaka Tanıma ile Araç Geçiş Çözümü

Genelde plaka tanıma sistemleri bir bilgisayar veya kaydedici üzerinden yönetilirler. Kameralardan alınan görüntüler bilgisayar yada kaydediciye iletilir. Bilgisayar yada kaydedici üzerinde çalıştırılan plaka tanıma algoritması plaka numarasını metin haline dönüştürmeye çalışır. Metin haline getirilen veri sayesinde izinli plakalar, kara listedeki plakalar gibi tablolar oluşturularak sistemi otomatikleştirilebilir. Ek olarak tablo veya veritabanı içerisinde geçiş zamanları aranabilir. İşleyişin başarı oranı %90'ın üzerine çıkar. Ancak kamera, bilgisayar vs gibi bileşenlerin eklenmesi sistemin işletilmesini zorlaştırır.

Hanwha Techwin 

WISENET

Bilgisayarsız Plaka Tanıma Çözümünü Sunar:


İçerisindeki güçlü işlemcileri sayesinde Hanwha Techwin'in XNO-L6080R ve XNO-6080R model kameralar otomatik plaka tanıma yazılımı ile donatılmıştır. 

YARARLARI:

Plaka tanıma işlemi kameranın kendisi tarafından yapıldığından işletilmesi için bir bilgisayarın yada sunucunun sürekli çalıştırılmasına gerek kalmaz. 
Kamera arayüzünden beyaz liste (izin verilen araçlar) ve kara liste (izin verilmeyen araçlar) oluşturulur. Böylece geçecek araçlar otomatik olarak tanınır.

Kamera üzerindeki çıkışlar kullanılarak, bariyer veya kapılar açılabilir. 

Kameranın üzerindeki geçiş kayıtları ağ üzerinden telefon, tablet veya bilgisayarlar üzerinden geçiş kayıtları görülebilir.
 
Sistem, 1 yönetici ve 3 alt kameraya kadar yapılandırılabilir. 1 Yönetici, 3 alt kameranın ayarları yönetici kamera üzerinden yapılabilir. 

Hem yönetici hem de alt kameralar plaka tanıma ve bariyer/kapı açma işini yapabilir. 

4'e Kadar araç geçişi olan bir sitede hiç bir harici bilgi işlem cihazına ihtiyaç duymadan çalışabilir. Tek yapılması gereken kameraların birbiriyle iletişim kurabileceği bir ağdır.

Daha çok araç geçişi olan yerlerde birden fazla sistem kurulabilir. Yapılandırmalar kameralar arasında aktarılabilir. 

Sadece girişlerin kameraların yetkisinde yapılmak istenmesi durumunda bir sistem 4 girişi destekler. Araçlar çıkarken bariyerin/kapının tetiklenmesi için loop dedektör veya fotosel kullanılabilir. 

Hem girişlerin hem de çıkışların kamera yetkisinde yapılmak istenilmesi durumunda 3 giriş-1 çıkış, 2 giriş-2 çıkış gibi farklı düzenlemeler yapılabilir.
İŞLEVLER
BİLGİSAYARSIZ PLAKA TANIMA
Sunucu veya bulut aboneliği gerekmez
Yapılandırması kolay
Kullanışlı kullanıcı arayüzü
Plaka Tanıma olaylarını yönetmek için ayrı güvenli oturum açma
Yüksek plaka tanıma doğruluğu (>% 95)
Birleşik Plaka Tanıma etkinlik listesi
Birleşik beyaz ve kara listeler
1000 plakaya kadar kayıt
Bariyer yönetimi - otomatik ve manuel
Otoparklar ve yerleşim alanları için mükemmel

ENDÜSTRİ TARAFINDAN TANINAN YENİLİK
Bilgisayarsız otomatik Plaka Tanıma, bir sunucunun veya bilgisayarın üzerinde çalıştırma maliyetine katlanılmadan sistemin tüm avantajlarını sunarak, siteler, otoparklar, benzin istasyonları, bir veya daha fazla girişi çıkışı olan küçük yerleşim yerleri için uygun fiyatlı kenar tabanlı bir çözüm sunar.

Bu nedenle, bu Akıllı Trafik Yönetimi çözümünün halihazırda iki sektör ödülü ile tanınması şaşırtıcı değildir. Avrupa'nın önde gelen güvenlik ticareti yayınlarından biri olan GIT SECURITY okuyucuları, GIT SECURITY Awards 2021'de Güvenlik Yönetimi ve Güvenlik Çözümleri kategorisinin birincisi olarak Ekim ayında Bilgisayarsız Plaka Tanıma'yı seçti. Bu mükemmel haber, çözümün son duyurusunun ardından geldi. Küçük site yönetimi için ideal olan, 2020 Benchmark Innovation Awards'ın İş Zekası Çözümleri kategorisinde ikinci oldu.

YAPILANDIRMASI KOLAY
Kameradan kameraya IP iletişim teknolojisi kullanan, bir sistemde 4 adede  kadar Wisenet Plaka Tanıma kamerası kullanılabilir. 1 Yönetici kamera ve 3 alt kamera, verileri aynı anda yakalayıp uygun bir kullanıcı arayüzüne iletilmesini sağlar. Güçlü bir yonga setinden yararlanan Bilgisayarsız Plka Tanıma, 50 km / saate kadar hareket eden araçların plakalarını % 95 doğrulukla yakalayabilir.

Birden çok girişi / çıkışı, bariyeri veya yolu olan küçük yerleşim yerleri, otoparklar, benzin istasyonları ve için uygun fiyatlı kenar tabanlı bir çözüm sunmak üzere tasarlanmıştır. Bilgisayarsız Plaka Tanıma ile kamera röle çıkışları aracılığıyla beyaz listeye eklenmiş 1000 adede kadar arabanın bariyerlerden geçişi otomatik olarak sağlanabilir, geçiş kayıtları görülebilir. 

Üçüncü taraf yazılım ve sistemlerle entegrasyon fırsatı sağlamak için sistem entegratörleri için bir API mevcuttur. 
 

 
 
 

 

İLGİLİ ÜRÜNLER

XNO-6080R/FSNP, Bilgisayarsız Plaka Tanıma Kamerası XNO-6080R/FSNP, Bilgisayarsız Plaka Tanıma Kamerası
Yeni 4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: XNO-6080R/FSNP
XNO-6080R/FSNP, Bilgisayarsız Plaka Tanıma Kamerası Yapılandırılması kolay kameradan kameraya IP iletişim teknolojisi, 4 adede kadar Wisenet ANPR kameranın (1 ana kamera ve 3 alt kamera) verileri aynı anda yakalamasını ve uygun bir kullanıcı arayüzüne iletmesini sağlar.Güçlü bir çip setten yararlan..
XNO-L6080R/FSNP, 2MP, Bilgisayarsız Plaka Tanıma Kamerası XNO-L6080R/FSNP, 2MP, Bilgisayarsız Plaka Tanıma Kamerası
4-6 Haftada Teslim
Marka: WISENET Modeli: XNO-L6080R/FSNP
XNO-L6080R/FSNP, 2MP, Bilgisayarsız Plaka Tanıma Kamerası Yapılandırılması kolay kameradan kameraya IP iletişim teknolojisi, 4 adede kadar Wisenet ANPR kameranın (1 ana kamera ve 3 alt kamera) verileri aynı anda yakalamasını ve uygun bir kullanıcı arayüzüne iletmesini sağlar.Güçlü bir çip setten ya..
Listenin sonuna ulaştınız.