Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Assa Abloy

Marka: Assa Abloy Modeli: MG-250M
MG-250M, 250Kg Tutma Kapasiteli, İzleme Kontaklı Elektromanyetik KilitMG-250M Alüminyum, ahşap ve demir kapılar için uygundur, kilide enerji verildiğinde kilitlenir. Dahili kilit durumu izleme kontağı geçiş kontrol sistemlerinde kilidin durumunun izlenilmesine olanak sağlar. 250Kg tutma kapasiteli k..
SZER, Enerji Varken Kilitli Çekmece, Dolap Kilidi
Çok Satılan
Marka: Assa Abloy Modeli: SZER
SZER, Enerji Varken Kilitli Çekmece, Dolap Kilidi FAB (Assa abloy) SZER manyetik çekmece dolap kilidi, yüksek tutma kuvvetine ihtiyaç duymayan çekmece, dolap, vitrin ve kabin kapakları için idealdir. Standart kilitlere göre çok daha küçük boyutlu olması, diğer kilitlerin ..
SZEP, Enerji Yokken Kilitli Çekmece, Dolap Kilidi
Çok Satılan
Marka: Assa Abloy Modeli: SZEP
SZEP, Enerji Yokken Kilitli Çekmece, Dolap Kilidi FAB (Assa abloy) SZEP manyetik çekmece dolap kilidi, yüksek tutma kuvvetine ihtiyaç duymayan çekmece, dolap, vitrin ve kabin kapakları için idealdir. Standart kilitlere göre çok daha küçük boyutlu olması, diğer kilitlerin uygul..
MM15-MEMLOCK, 1800 Kg Tutma Kapasiteli Elektromekanik Kilit MM15-MEMLOCK, 1800 Kg Tutma Kapasiteli Elektromekanik Kilit
Stokta Yok
Marka: Assa Abloy Modeli: MM15-MEMLOCK
MM15, 1800Kg Tutma Kapasiteli Elektromekanik Kilit Securitron MM15 MEMLOCK® 1.800kg (4.000 lbs) tutma kapasitesin sahiptir. Çok yüksek güvenlik ve küçük boyutun gerekli olduğu iç veya çevre kapılar için Elektromekanik Kilittir (Magnalock). MM15 iki adet yaylı, sertleştirilmiş çelik çen..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)