NDAA uyumlu 12. Nesil Intel® İşlemci ile güçlendirilmiş X Serisi Kaydedicilerle tanışın

□ Tamamen NDAA uyumlu, 12. nesil Intel® işlemci tarafından desteklenmektedir ve TPM entegrasyonu aracılığıyla güçlendirilmiş siber güvenlik

□ Güçlü donanım performansı ve kullanıcı dostu özelliklerle sorunsuz kurulum ve çalıştırma

Küresel vizyon çözümü sağlayıcısı Hanwha Vision, en son inovasyonu olan NDAA uyumlu X Serisi Kaydedicilerin piyasaya sürüldüğünü gururla duyurur. Aralarından seçim yapabileceğiniz üç modelle - XRN-6420DB4 (çift SMPS'li 64 kanal), XRN-6420B4 (64 kanal) ve XRN-3220B4 (32 kanal) - yeni X Serisi Kaydediciler, Hanwha Vision'ın gözetim çözümleri alanında güvenilir ve güvenilir bir marka olarak ününü daha da yükseltiyor.

NDAA Uyumluluğu ve Siber Güvenlik Güvencesi
Günümüzün güvenlik ortamında, katı mevzuata uygunluk esastır. Hanwha Vision'ın yeni X Serisi Kaydedicileri tamamen NDAA uyumludur ve müşterilere en yüksek güvenlik ve uyumluluk standartlarına bağlılıklarını garanti eder. 12. nesil Intel® işlemciden güç alan X Serisi kaydediciler yalnızca olağanüstü performans sunmakla kalmaz, aynı zamanda TPM teknolojisiyle siber güvenliği de güçlendirir.

Güçlü Donanım Performansı
X Serisi Kaydediciler, sektörde yeni ölçütler belirleyerek olağanüstü donanım yeteneklerini sergiliyor. 8K'ya kadar çözünürlüklerde video oynatmayı ve kaydı destekleyerek video çıkışında en yüksek kaliteyi sağlarlar. Bu kaydediciler, etkileyici 160 TB'a kadar depolama alanı (SATA HDD başına 10 TB) barındırma kapasitesiyle yüksek düzeyde ölçeklenebilir. Sırasıyla 520 Mbps ve 200 Mbps kayıt ve oynatma bant genişlikleri ile sorunsuz ve kesintisiz video akışını garanti ederler. Çift HDMI video çıkışları ve tüm kanalları yerel bir monitörde aynı anda oynatma yeteneğini dahil ederek kullanıcı deneyimini geliştirir. Ek olarak, gelişmiş veri yedeklemesi ve güvenliği için RAID5 ve RAID6 desteği sunarlar.

Zahmetsiz Kurulum
Hanwha Vision, X Serisi Kaydedicinin kurulumunu inanılmaz derecede kullanıcı dostu hale getirdi. Tek tıklamayla kurulum, ilk yapılandırmayı basitleştirerek kurulum sırasında zamandan ve emekten tasarruf sağlar. Kamera gruplama, birden fazla kameranın verimli bir şekilde yönetilmesini sağlayarak genel gözetim deneyiminizi geliştirir. Wisenet Viewer'dan QR kod taraması ile mobil erişim basitleştirilmiştir. Yalnızca Hanwha Vision'da bulunan kamera ayar paleti, otoyollar, alışveriş merkezleri, istasyonlar, konutlar, depolar, perakende mağazaları, çevreler, acil çıkışlar ve veri merkezleri dahil olmak üzere farklı senaryolar için uyarlanmış dokuz önceden ayarlanmış ortam ayarı sunar.

Kusursuz Çalışma
X Serisi Kaydedici, Hanwha Vision'a özel dinamik bir düzen, sanal kanallar ve anında ve doğrudan kamera ayarları için yerleşik bir tarayıcı gibi özelliklerle çalışmayı kolaylaştırmak için bir dizi gelişmiş özellik sunar. POS entegrasyonu ile manuel olay yönetimi ve metin araması, olay takibini ve analizini basitleştirir. Ayrıca, Hanwha Vision'ın Yapay Zeka kameralarıyla birlikte kullanıldığında, Kaydedici yapay zeka arama özelliklerini destekleyerek kullanıcıların cinsiyet, yaş, şapka, çanta ve giyim rengine göre belirli bireyleri aramasına ve araç tiplerine ve renklerine göre araçlara olanak tanır.
Hanwha Vision'ın Intel çipleri ve benzersiz işlevlere sahip kaydedicileri ile endüstri normlarını aşan bir siber güvenlik düzeyi ve kurulum ve çalıştırma kolaylığı sağlarlar. Hanwha Vision'ın kameralar, VMS ve kaydediciler geliştirme ve entegre etme yeteneği, şirketi kapsamlı bir gözetim çözümleri sağlayıcısı olarak ayırt eder.