Sıfırla
Tipi
RJ-45 Port Sayısı
RJ-45 Port Tipi
Gövde Tipi
Fiber Optik Port Sayısı

Allied Telesis

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
AT-9000/28SP-50, 24 SFP Giriş, 4 Gigabit Giriş L2 Ağ Anahtarı     ..

AT-GS950/16PS-50, 16 Giriş Gibabit PoE Ağ Anahtarı, 2 SFP     ..

iES4028FP, 24 Gigabit Giriş PoE, +4 Giriş Gigabit SFP IeS4028FP,  ethernet kablosu üzerinden..

AT-GS950/48PS-50, 48 Giriş, 24 Giriş PoE Ağ Anahtarı, 4 SFP     ..

AT-GS950/8POE-50, 8 PoE Gb giriş, 2Gb SFP Ağ Anahtarı          ..

AT-MC102XL-20, 100TX (RJ-45) / 100FX (SC) Ethernet Fiber Optik Dönüştürücü ..

AT-MC103XL-20, SM Fiber Optik Ethernet Dönüştürücü     ..

AT-SPLX10, Single Mode SFP Modül     ..

AT-SPSX, Multimode SFP Modül   ..

Bosch 42" Profesyonel LCD Monitör, CCTV uygulamaları için 2 adet BNC girişi ..

..

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...