Sepetiniz

Kişisel ihtiyaçlarınıza daha uygun ve hızlı bir ziyaret deneyimi yaşatmak için kişiselleştirilmiş sayfalar sunulabilmesine olanak sağlayan internet çerezleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Fiyatları görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz lütfen giriş yapın. Değilseniz lütfen üye olun. Üye olmak ücretsizdir. 

M42, El Tipi Metal Dedektörü

M42, El Tipi Metal Dedektörü
M42, El Tipi Metal Dedektörü
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Marka: Garrett
  • Modeli: M-42
  • Ağırlık: 0.50kg
  • Boyutlar: 420.00mm x 83.00mm x 4.10mm
  • Stok Kodu: M-42
  • GTİP KODU: 85437012
  • MPN: M-42

M42, El Tipi Metal Dedektörü

YÜKSEK HASSASİYET; Tespit edilmek istenilen nesnelerin silah harici fünye ve pil gibi küçük parça olabileceği ve mevsimsel (kış) giyim farkları da dikkate alındığında düşük hassasiyetli dedektörlerin algılama mesafesi dışında kalma riski çok yüksektir. Superscanner ile gereken yüksek hassasiyet seviyelerinde tarama yaparken, baş parmağınız altında kolaylıkla kontrol edilebilen hassasiyet düşürücü buton ile küçük / büyük metaller birbirinden ayırt edilir.

GİZLİ GENEL HASSASİYET BUTONU; Güvenlik danışmanları ve koordinatörleri, belirledikleri güvenlik seviyelerinin karşılanması ve kullanıcıların hassasiyet seviyelerini sık sık değiştirmesi nedeniyle doğabilecek tarama risklerine engel olmak amacıyla dedektörlerin hassasiyetlerinin kullanıcı insiyetifinde olmamasını isterler. Superscanner, güvenliğin ve kapı tipi metal dedektörü şartnamelerinin en önemli maddesi olan, hassasiyet ayarının şifre veya kilit altında olması ilkesinden hareketle genel hassasiyet butonunu kabza içinde korumaya almıştır.

GENİŞ TARAMA BOBİNİ İLE HATASIZ TARAMA; Superscanner m42, sahip olduğu 22,5 cm. uzunluğundaki bobini ile mümkün olan en geniş yüzeyi en kısa zamanda ve en hatasız tarar.

BATARYA BİTİŞ İKAZI; Superscanner m42, bataryanın %10 doluluk oranına düşmesini kullanıcıya, arama sesinin değişmesiyle en kolay ve etkin şekilde bildirir.

Metal Dedektörü
Ürün Tipi El Tipi Metal dedektörü

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.